Brompton Nickel Black edition M6R

Skladací bicykel Brompton limitovanej a prekrásnej edície Nickel Edition, 6 rýchlostný v exkluzívnom prevedení. Vyrobených iba 400 ks! Typ riadidiel: M - univerzálné, ktoré vyhovujú väčšine užívateľom. BICYKEL JE MOŽNÉ DOVYBAVIŤ BATOŽINOU, OBALMI NA PREPRAVU... viď. KONFIGURÁTOR. Viac

Katalogové číslo: 003472
1 999,00 € vrátane DPH
 • BRAŠNE:
 • OBALY + DOPLNKY:
 • OSVETLENIE:
 • PLÁŠTE:
 • SEDLA:
Na sklade
Dostupnosť: skladom

Popis

Brompton Nickel Edition M6 - limitovaná edícia zvýraznená čiernymi komponentmi. 

Anglická legendáraj skladačka so 6-timi prevodmi. Kombinácia špeciálnej širokorozsahovej planétovej prevodovky Sturmey Archer a dvoch pastorkov na zadnom kolese poskytujú maximálny komfort plynulého radenia s obrovským rozsahom. Takmer žiadny kopec nezostane nezjazdný. Pohodlná a svižná jazda, vzpriamený posed a vynikajúce jazdné vlastnosti. To všetko v kompaktnom balíčku 54x56x25 cm, do ktorého zložíte bicykel do 10 sekúnd! 
 
Táto špeciálna edícia Brompton spája v jednom bicykli hneď dve edície: Nickel edition + Black edition. NICKEL EDITION (Nikel edícia) je prekrásne farebné prevedenie z lešteného vysoko fosfornatého a poniklovaného pokovovania. Je to Bromptonom vyrobené najpokrokovejšie protikorózne prevedenie, zvyčajne využívané na zariadeniach v baníctve a pri morských vrtoch. Limitovaná edícia 400 kusov je očíslovaná a tým sa zvyšuje exkluzivita tejto edície. Inšpiráciou pre BLACK EDITION (Čierna edícia) bol nočný, mestský život a vyznačuje sa čiernou sedlovkou, vidlicou, ráfikmy, rukoväťami aj blatníkmi, ktoré sú zvyčajne striebornej farby.
 
Technické parametre M6:
 • Riadidlá: M (univerzálné, vyhovujú väčšine užívateľom)
 • Rýchlosti: 6
 • Farba: poniklované prevedenie na ráme, vidlica a zadný rám je čierny
 • Farba komponentov: čierna
 • Rám: oceľ
 • Vidlica: oceľ
 • Radiace páčky: Brompton 6 Speed Shifter
 • Kľuky: Brompton Single Speed Chainset
 • Pedále: Brompton skladací ľavý pedál. Hliníkový pravý pedál.
 • Brzdy: brompton dual-pivot calipers s Fibrax cartridge s poduškami
 • Brzdové páky: Brompton Aluminium

VOLITEĽNÉ KOMPONENTY A PRÍSLUŠENSTVO:

Pre zostavenie bicykla na mieru využite online KOMFIGURÁTOR (nájdete ho napravo, nad textom)ktorý podľa voľby špecifikácie upravuje cenu bicykla. Nasledujúce príslušenstvo je výber z konfigurácií a je voliteľné zákazníkom, ktoré nájdete aj v sekcii komponenty príslušenstvo. Bicykel je upravený podľa priania pred odoslaním. Pokiaľ potrebujete poradiť s optimálnou konfiguráciou, navštívne naše predajne a vyžiadajte si BESPOKE formulár, alebo píšte na bratislava@cyklospeciality.sk:

Príslušenstvo a komponenty:
 • Štandartne je bicykel vybavený sedlovkovou tyčou pre jazdcov s osobnou výškou do cca 175 cm. Predĺžená alebo teleskopická sedlovková tyč je pre vyžších jazdcov. Pre vnútornú dĺžku nohy nad 84, alebo výšku postavy od cca 175 cm do 185 cm odporúčame predĺženú sedlovkovú tyč a pre vnútornú dĺžku nohy nad 90 cm, alebo výšku postavy nad 185 cm odporúčame teleskopickú sedlovkovú tyč.
 • Blatníkyzadný nosič, alebo tzv. eazy wheels (iba so zadným nosičom), ktoré umožňujú ešte pohodlnejší prevoz bicykla v zloženom stave, napr. v nákupnej galérii, alebo na vlakovej stanici... 
 • Štandartne je bicykel vybavený plášťami Kevlar, ktoré sú ľahké s nízkym odporom pri jazde. Pre rýchlú jazdu odporúčame ľahké plášte Kojak, odolné voči defektu vďaka RaceGuard prúžku, ktoré je možné zložiť a preto využiť ako náhradné. Zvlášť odolné proti defektu sú plášte Schwalbe Marathon, ťažšie, pomalšie, ale pevne stavané s Kevlar vložkou. Všetky plášte majú reflexnú pásku na stranách. 
 • Vynikajúce sú tiež odnímateľné predné tašky, maximálne zvyšujúce úžitkovú hodnotu bicykla. Výber z mnohých strihov a farieb, elegantné aj športové prevedenia.
 • S bicyklom odporúčame objednať set predného a zadného svetla Brompton zo sekcie príslušenstvo, ktoré zapezpečujú dobrú viditeľnosť a bezpečnosť jazdca. Svetlá sú prispôsobené tak, aby nebránili pri skladaní bicyklu. Zadné svetlo sa montuje priamo na rám, takže neprekáža pri zasúvaní sedlovkovej tyče. 
 • Chystáte sa s Vaším novým bicyklom cestovať? Autom, vlakom, alebo dokonca lietadlo? Brompton to umožní nielen vďaka svoje kompaktnej veľkosti v zloženom stave, ale aj vďaka obalom určených na preprevu. Výbrať si môžete Sedlovkový vak, ktorý máte stále poruke, lebo sa upevňuje pod sedlo. B-bag je polstrovaný textilný kufor s popruhom aj kolieskami na skutočne jednoduchú prepravu zloženého bicykla. Prepravný kufor je najpevnejšia alternatíva pri preprave bicykla Brompton hlavne pri cestovaní lietadlom, pretože zabezpečí bezpečné uloženie bicykla pretože je navrhnutý na mieru.

POZNÁMKA: Zobrazený bicykel slúži na reprezentáciu farby, nejedná sa o typ M.Brompton black edition

Sme priamim dovozcom značky BROMPTON pre SK a ČR, preto u nás získate nejaktuálnejšie informácie o produktoch, skladovej dostupnosti, akciách, príslušenstve aj náhradných dieloch!

Bicykel Brompton je stvorený do mesta, na dovolenku, jachtu alebo všade tam, kde máte vysoké nároky na skladnosť a jednoduchosť zloženie bez kompromisu jazdných vlastností a kvality spracovania!
Bicykle Brompton sú vyrábané ručne v Londýne a sú obrovským fenoménom na celom svete. Jedným z dôkazov sú fankluby v mnohých krajinách a Majstrovstvá Sveta Brompton, ktoré sa konajú pravidelne každý rok v Blenheim Palace v blízkosti Oxfordu vo Veľkej Británii. Brompton je jedinou skladačkou s "kráľovskou krvou", ktorá sa pýši radom kráľovských ocenení ako napríklad cena za prínos k udržateľnej doprave od kráľovnej Alžbety či Cena Princa Philipa za dizajn. Stranou nezostávajú ani významné osobnosti našich krajov. Napríklad fanúšičkou a užívateľkou kolies Brompton je herečka Simona Stašová so svojím synom, hudobník Ján Baláž z Elánu, Jaroslav Samson Lenk a rada ďalších...

Informácie o aktuálnych akciách a podrobnosti o bicykloch BROMPTON nájdete na www.anglickalegenda.sk.

 

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk

Parametre

Typ riadidiel ? Typ M
Počet prevodov 6 rýchlostí
Typ radenia Planetová prevodovka
Špeciálna edícia Limitovaná edícia

Recenzia (0)

PPodeľte sa s ostatnými bikery, ako sa vám produkt páči

Pravidelne súťažíme o najlepší recenziu. Vyhrajte za váš názor peknú cenu!

Podobné produkty