Filtrovať podľa ceny
6.96 773.95
Manufacturer

Dle věku

Styl

Typ rámu

Zúžiť výber

KOLOBEŽKY pre deti i pre dospelých - do mesta, na šport i na turistiku ...

Kolobežka je zábavou, športom, rehabilitačnou pomôckou i životným štýlom. Objavte kúzlo kolobežky na vlastnej koži! Kolobežku si u nás môžete vyskúšať a poradíme vám s výberom tej najvhodnejšej pre vašu potrebu. Na predajni máme širokú ponuku kvalitných skladacích kolobežiek MICRO a po dohode je možné si vyskúšať na predajni akýkoľvek typ kolobežky od popredných výrobcov KOSTKA alebo MIBO. Ponúkame aj neotrelú špeciálku vyrábanú v Brne s letmým zavesením kolies - SIXTEEN. Nechýbajú samozrejme ani detské a skladacie koloběžky.

/sk-kolobezky/

Kolobežky pre deti

Detské kolobežky sú úžasný dopravný prostriedok pre vaše dieťa. Kolobežka býva prvým náčiním, s ktorým sa dieťa naučí jazdiť. Kolobežky budú pre deti zábavné a jazdu na nich si čoskoro zamilujú. Sú tiež dobrým odrazovým mostíkom pred prvým detským bicyklom. Pri výbere kolobežky sa je dobré zamerať na účel použitia kolobežky, nosnosť kolobežky a tiež na materiál rámu konštrukcie. Pri drahších modeloch býva rám vyrobený z hliníka, ktorý má vynikajúcu tuhosť a nízku váhu. Pre menšie deti sú tiež vhodné detské odrážadlá, ktorá simulujú jazdu na bicykli. Pamätajte na bezpečnosť dieťaťa a ku kolobežke objednajte prilbu.

Kolobežky pre dospelých

Nebývalej obľube sa v poslednej dobe tešia kolobežky pre dospelých. Tie sa vyznačujú veľkými kolesami (20 až 28 palcové) a sú schopné dosiahnuť vysoké rýchlosti. Rodičia si ich často kupujú, aby si osviežili svoju mladosť. S kolobežkou pre dospelých tiež môžu jazdiť s deťmi.

Skladacie kolobežky

Centrá miest preplnené autami priamo nabádajú k inému druhu dopravy. Skladacie kolobežky sú jedným z ideálnych prostriedkov pre svižný a šetrný pohyb po meste. V kombinácii s vlakom, autobusom alebo mestskou dopravou budete zaručene všade prvý. A navyše to 'strihnete' parkom a pekne sa pri tom ráno precvičíte. Ponúkané skladacie kolobežky sú konštruované pre maximálne zaťaženie, majú kvalitné ložiská i vysokoodolné kolieska. Kvalitou niekoľkonásobne prevyšujú skladacie kolobežky zo supermarketov a hobby šport obchodov. Vyskúšajte tiež štýlové detské odrážadlá anglického výrobcu.