IT CHAIR - detské sedátko na skladací bicykel BROMPTON

Vďaka skvelému vynálezu ešte vylepšíte užitkové vlastnosti skladacieho bicykla BROMPTON. Ľahká tyč so stupačkami na upevnenie sedla a prevoz dieťaťa od 2 - 6 rokov. Neobmedzuje pri skladaní bicykla. Viac

Katalogové číslo: 002079
189,00 € vrátane DPH
Na dotaz

Popis

Brompton It Chair - detská sedačka na bicykel

Vďaka skvelému vynálezu ešte vylepšíte užitkové vlastnosti skladacieho bicykla BROMPTON.  IT CHAIR je ľahká tyč s pevnými stupačkami na ktorú sa montuje sedlo pre dieťa a preto viete jazdiť na vašom obľúbenom bicykli Brompton teraz už aj spolu. IT CHAIR je doplnok špeciálne navrhnutý na bicykle Brompton.

Tyč IT CHAIR nasadíte na Brompton veľmi jednoducho - prednú časť priložte k prednému kĺbu na ráme, a dvojdielnu objímku na druhej strane nasaďte na sedlovú trubku a zaistite šróbom. Tyč IT CHAIR vôbec neprekáža pri skladaní. Pred skladaním bicykla len jednoducho povolíte objímku na sedlovej trubke, tyč pozdvihnete a pootočíte vedľa rámu bicykla.

  • Určené pre deti cca od 2 do 6 rokov.
  • Súčasťou dodávky je: tyč, stupačky a objímka na zaistenie tyče k bicyklu.
  • Dodávka neobsahuje: Detské sedlo a objímku sedlovky (slúži k upevneniu detského sedla ku tyči). Je však možné kúpiť zvlášť. Pri záujme uveďte do poznámky, alebo si objednajte telefonicky.

IT CHAIR používajú (rovnako ako bicykle BROMPTON) ľudia doslova po celom svete, čo dokazujú aj nasledujúce fotografie. Staňte se tiež spokojným užívateľom sedačky IT CHAIR. 

 

 

 

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk