WOOM limitky a VÝHODNÉ štartovacie balíčky - SKLADOM

Filtrovať podľa ceny
1511.49 7057.33
Manufacturer

Veľkosť rámu

FARBA BROMPTON

Výška rozkroku
0 80
Nosnosť

Odpruženie

Typ rámu

Váha
0 36
Zúžiť výber

ELEKTRO BICYKLE - BICYKLE S MOTOROM

ELEKTROBICYKLE

VÝROBCI:

DOPORUČUJEME:.
 DOPLNKY SKLADACIE ELEKTROBICYKLE

/elektrobicykle/

Výber elektrobicykla

Vedeli ste, že elektrobicykle sú štvrtým najpoužívanejším dopravným prostriedkom na svete? Majú rad výhod - sú ekologické, hladina hluku je zanedbateľná oproti ostatným dopravným prostriedkom a predovšetkým s elektrobicyklom ľahko prekoná kopec aj menej zdatný cyklista. O kvalite a cene najviac rozhoduje typ, kapacita a kvalita použitej batérie, systém pohonu, typ elektromotora a celkové spracovanie elektrobicykla - použitý materiál. Menej kvalitné elektrobicykle sa vyznačujú osadením akumulátora s vysokou hmotnosťou, ktorý mnohokrát hmotnostne prekoná váhu zvyšných súčastí. S váhou súvisí aj obtiažna manipulácia, rýchle vybíjanie a nízka životnosť. Platí, že čím viac obsahuje batéria watthodín, tým prejde väčšiu vzdialenosť. Vzdialenosť ovplyvňujú aj ďalšie faktory ako váha jazdca a prevážaného nákladu, obtiažnosť trasy a celkový stav elektrobicykla (nastavenie, nafúknuté pneumatiky...). Pri výbere elektrobicykla je vhodné zamyslieť sa nad tým, kde budete jazdiť. Vyberať môžete z niekoľkých kategórií ako skladací, horský elektrobicykel, alebo elektrobicykel pre dieťa.
Výhodou elektrobicyklov je, že do výkonu 250W netreba žiadne špeciálne osvedčenie, ani vodičský preukaz. Nové typy elektrobicyklov 500W je možné na cestách legálne prevádzkovať iba s obmedzovačom. Viac v našom článku: Ako vybrať elektrobicykel?

Vlastníte firmu a potrebujete doručiť tovar zákazníkovy v rámci určitého miesta? Výhodou nákladných elektrobicyklov je aj rýchle a lacné doručenie tovaru. Existujúaj ďalšie presvedčivé výhody prečo vyskúšať nákladný elektrobicykel vo firme: Nákladný elektrobicykel - najlepší dopravný prostriedok pre rozvoz tovaru!

Môžete tak vyraziť do školy, práce alebo na nákupy bez toho, že začnete deň s prepotenou košeľou! Na elektrobicykli vám motor výrazne spríjemní aj sobotný cyklo výlet s partnerom, rodinou alebo priateľmi, keď prehĺtanie kilometrov nie je vašim koníčkom, no napriek tomu sa chcete pozrieť ďalej od domova.

Nejnižšia cena elektrobicykla nie je žiadna výhra

Pri výbere by vás nemala zaujímať iba cena. V našom e-shope nájdete funkčné a preverené značkové elektrobicykle od popredných výrobcov Gocycle, Tern, Lovelec, Eovolt a Woom. Vďaka tomu nehrozí, že by ste väčšinu času strávili namiesto jazdenia v servise. V ponuke tiež nákladné elektrobicykle, elektrobicykle pre deti, alebo elektrobicykle pre seniorov, moderné skladacie elektrické bicykle so stredovým pohonom, alebo pre dlhšie trasy doporučujeme elektrobicykle s vysokým dojazdom.