WOOM limitky a VÝHODNÉ štartovacie balíčky - SKLADOM

Kožené sedlo BROOKS B17 S Standard - dámske

Vlajková loď od Brooks, sedlo ideálne pre dlhé, športové cesty, expedície, trekking a MTB použitie v akomkoľvek teréne.  Viac

Katalogové číslo: 001930
150,00 € vrátane DPH
  • FARBA BROOKS:

Skladom

Popis

Kožené sedlo Brooks B17 Short Standard - dámske

Luxusné sedlo klasickej výroby B17 je vlajkovou loďou značky Brooks. Ideálné pre dlhé, športové jazdenie, trekking a MTB použitie. Na trhu viac ako 100 rokov, objavené sa v katalógu už v roku 1898. Sedlo B17 je k dostaniu v pánskej aj dámskej verzii: B17 (pánské) a B17 S (dámské). Štandartný model je s čiernymi oceľovými koľajnicami, B17 Special s pomedeno oceľovými koľajnicami a tepanými nitmi a B17 Titanium je titánové s ručne tepanými medenými nitmi.
Dámska verzia je na dĺžku kratšia v porovnaní s pánskym sedlom.
 
  • ručný výrez na bokoch
  • farba: aged, čierna, hnedá, medová
  • dĺžka: 242 mm
  • šírka: 176 mm
  • výška: 58 mm
  • hmotnosť: 460 g
  • rám: oceľ

Čo sa skrývá pod pojmom Aged Series

Len pri častom používaní má koža čas sa prispôsobiť proporciám Vášho tela tak, ako sa od nej očakáva. Ale čo keď na bicykel sadnete raz za týždeň na pár kilometrov a napriek tomu si chcete dopriať krásu sedla Brooks? Odpoveď je jednoduchá. Aged Series je špeciálna sada sediel Brooks pri ktorej je koža zbrúsená a napustená mixom prírodných olejov tak, aby zmäkla a začala sa prispôsobovať už počas prvého dňa. Sedlá majú typickú matnú hnedú farbu.

Sedlá sú vhodné pre tých, ktorí na bicykli jazdia len málo. Sú schopné sa veľmi rýchlo prispôsobiť tvaru vášho pozadia tak, aby ste si hneď od začiatku mohli užívať maximálne pohodlie.

Mnohých z vás teda napadne: 'Ha, tak to by som si mohol kúpiť Aged a hneď od začiatku budem mať pohodlíčko.' Koža je však mäkká a ak by ste na ňom jazdili príliš často, mohla by sa zrútiť. A to aj v prípade, že ho budete pravidelne naťahovať nastavovacou skrutkou.

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk

Podobné produkty