Filtrovať podľa ceny
0 34000
Manufacturer

FARBA BROMPTON

Váha
0 12
Zúžiť výber

SKLADACIE BICYKLE BROMPTON

ROZDELENIE:
 SKLADACIE ELEKTROBICYKLE

VÝROBCI:

DOPORUČUJEME:
 DOPLNKY BROMPTON DOPLNKY TERN DOPLNKY STRIDA ZVONČEKY

/skladacie-bicykle/brompton

Voľba modelu Brompton podľa štýlu jazdy a výšky postavy - riadidlá:

S-typ - športová varianta so širšími, rovnými a nižšie položenými riadidlami pre skutočne svižnú a športovú jazdu, alebo pre nízkú postavu.
M-typ - univerzálné a najobľúbenejšie tzv. lastovičkové riadidlá pre poholnú a svižnú jazdu. Vyhovujú väčšine užívateľom.
H-typ - zvýšené lastovičkové riadidlá pre pohodlnú a vzpriamenú jazdu. Ideálné pre vysokú postavu (nad 185 cm), alebo pre tých, ktorý uprednostňujú vzpriamenú jazdu na bicykli, alebo majú problém s krčnou chrbticou.
 

Nákup na splátky

Odteraz si záujemca bude môcť kúpiť "Bromptona” už od €23,90 mesačne cez špeciálny CashFree nákup prostredníctvom www.zltymelon.sk. V závislosti od typu modelu financovania si zákazník bude môcť vybrať výšku svojej mesačnej splátky a bicykel si užívať ihneď namiesto toho, aby naň musel sporiť.

Model Doba splácania Akontácia Mesačná splátka
M1E 3 roky 300,- € od 23,81 €
M3L 3 roky 357,- € od 28,58 €
M6L 3 roky 378,- € od 30,17 €
M6R 3 roky 408,- € od 31,75 €

Prvú splátku si môžete zvoliť na úrovni 10%, 20% alebo 30%. Presná doba splácania závisí od Vášho rozhodnutia a RPMN od 8,9%. Presnú kalkuláciu Vám ponúknu v niektorej z našich predajní.

Najmä vo vyspelých krajinách, kde automobilová doprava v mestách ustupuje udržateľným a zdravším formám dopravy, získava Brompton na masovej popularite. Kúzlo a prínos bicykla Brompton je najmä v jeho využití - byť vždy po ruke, keď je treba a ticho sa vytratiť, uložiť, trebárs aj do kufra automobilu v momente, keď ho nepotrebujete.

Väčšina modelov je skladom v základných farbách čiernej a bielej. Dostupnosť iných farebných kombinácií si prosím overte mailom, alebo telefonicky.