LIMITOVANÁ PONUKA - ZĽAVA NA DETSKÝ BICYKEL WOOM 3

Filtrovať podľa ceny
1799.87 3720.76
Manufacturer

FARBA BROMPTON

Zúžiť výber

SKLADACIE BICYKLE BROMPTON

ROZDELENIE:
 SKLADACIE ELEKTROBICYKLE

VÝROBCI:

DOPORUČUJEME:
 DOPLNKY BROMPTON DOPLNKY TERN DOPLNKY STRIDA ZVONČEKY

/skladacie-bicykle/brompton

Najmä vo vyspelých krajinách, kde automobilová doprava v mestách ustupuje udržateľným a zdravším formám dopravy, získava Brompton na masovej popularite. Kúzlo a prínos bicykla Brompton je najmä v jeho využití - byť vždy po ruke, keď je treba a ticho sa vytratiť, uložiť, trebárs aj do kufra automobilu v momente, keď ho nepotrebujete.

Voľba modelu Brompton podľa štýlu jazdy a výšky postavy - riadidlá:

S-typ - športová varianta so širšími, rovnými a nižšie položenými riadidlami pre skutočne svižnú a športovú jazdu, alebo pre nízkú postavu.
M-typ - univerzálné a najobľúbenejšie tzv. lastovičkové riadidlá pre poholnú a svižnú jazdu. Vyhovujú väčšine užívateľom.
H-typ - zvýšené lastovičkové riadidlá pre pohodlnú a vzpriamenú jazdu. Ideálné pre vysokú postavu (nad 185 cm), alebo pre tých, ktorý uprednostňujú vzpriamenú jazdu na bicykli, alebo majú problém s krčnou chrbticou.
 

Nákup na splátky

Záujemca si môže u nás zvoliť kúpu Brompton bicykla cez špeciálny CashFree nákup prostredníctvom www.zltymelon.sk. V závislosti od typu modelu financovania si zákazník bude môcť vybrať výšku svojej mesačnej splátky a bicykel si užívať ihneď namiesto toho, aby naň musel sporiť.

Prvú splátku si môžete zvoliť na úrovni 10%, 20% alebo 30%. Presná doba splácania závisí od Vášho rozhodnutia a RPMN od 8,9%. Presnú kalkuláciu Vám ponúknu v niektorej z našich predajní.