WOOM limitky a VÝHODNÉ štartovacie balíčky - SKLADOM

Filtrovať podľa ceny
9.07 351.91
Manufacturer

Veľkosť

Zúžiť výber

Prilby

PRILBY

VEĽKOSTI:
45 - 50 cm48 - 54 cm50 - 56 cm52 - 58 cm55 - 61 cm59 - 64 cm

/helmy/

Bezpečné helmy pre športové vyžitie

Pre dospelých aj deti ponúkame kvalitné a bezpečné prilby na bicykel, odrážadlo, kolobežku, alebo in-line. Prednosťou helmy značky Nutcase je netradičný dizajn, ktorý ich odlišuje od klasických čiernych, šedých a strieborných heliem ostatných výrobcov. Farebné vzory, moderné potlače a motívy zabezpečujú dostatočnú atraktivitu. Samozrejmosťou je prísna certifikácia noriem CPSC & CE EN 1078 Multi Sport Standard Safety a EPS výplň pre absorpciu nárazov. Helma na bicykel od Nutcase je dodávaná s 11 vetracími otvormi pre optimálnu ventiláciu.

V našej ponuke nájdete kvalitné prilby pre deti aj dospelých primárne zamerané na mestskú cyklistiku, kolobežkovanie, kolieskové korčule, scateboard... ale aj v športovom a voľnočasovom dizajne.

Ponúkame širokú škálu veľmi zaujímavých farebných prilieb, ktoré nie sú určené iba deťom, pretože sú v ponuke vo veľkostiach pre dospelých od výrobcov NUTCASE a ABUS. V ponuke sú aj jednofarebné prilby napríklad od značky WOOM, a to aj v modernom matnom prevedení od značky THOUSAND. Špecialitou v našom sortimente sú skladacie prilby od CLOSCA a OVERADE a airbag pre cyklistov HÖVDING.