Predný rýchloupínací blok

Rýchloupínací blok sa montuje na prednú časť rámu bicykla Brompton. Slúži na rýchle upevnenie predných tašiek a nezavadzia pri skladaní bicykla. Bicykel je dokonca možné zložiť aj s pripevnenou taškou. Viac

Katalogové číslo: 002709
20,00 € vrátane DPH
Skladom

Popis

Predný rýchloupínací blok

Rýchloupínací blok slúži na rýchle pripevnenie a odopnutie predných tašiek na bicykloch Brompton. Je kompatibilný so všetkými Brompton prednými taškami a  brašnami.
Blok sa montuje na prednú časť rámu bicykla Brompton a nezavadzia pri skladaní bicykla. Bicykel je dokonca možné zložiť aj s pripevnenou taškou.
 
Na čo slúží predný rýchloupínací blok: bez rýchloupínacieho bloku, nie je možné pripevniť tašku k bicyklu. Taška je pripevnená na bicykel cez svoj vlastný vnútorný, ľahký rám, ktorý tašku spevňuje a dáva jej tvar. Taška s rámom sa pripevňuje na predný rýchloupínací blok v pribehu sekundy. Rýchlo a jednoducho je možné tašku z bicykla (z predného upínacieho bloku) aj vybrať. Rýchloupínací blok je kompatibilný so všetkými prednými taškami určenými pre Brompton, takže ho raz namontujete a môžete použiť s rôznymi typmi batožiny.

Návod na montáž stiahni v pdf (AJ)

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk

Podobné produkty