WOOM limitky a VÝHODNÉ štartovacie balíčky - SKLADOM

Filtrovať podľa ceny
644.32 3831.68
Manufacturer

FARBA BROMPTON

Váha
0 15
Zúžiť výber

SKLADACIE BICYKLE

SKLADACIE BICYKLE

VÝROBCI:

DOPORUČUJEME:
 DOPLNKY BROMPTON DOPLNKY TERN DOPLNKY STRIDA

/skladacie-bicykle/
 • hp_skladaci_kola_SK
  1 049,00 € vrátane DPH
  Skladom
 • 1 099,00 € vrátane DPH
  Skladom
 • hp_skladaci_kola_SK
  1 299,00 € vrátane DPH
  Skladom
 • 639,00 € vrátane DPH
  Prijímame predobjednávky
 • 2 690,00 € vrátane DPH
  Skladom
 • 2 390,00 € vrátane DPH
  Skladom
 • 3 800,00 € vrátane DPH
  Nie je skladom
 • 759,00 € vrátane DPH
  Nie je skladom
 • 919,00 € vrátane DPH
  Na objednávku s dodaním do týždňa
 • 1 239,00 € vrátane DPH
  Možné predobjednať - dodanie máj
 • 1 359,00 € vrátane DPH
  Na objednávku s dodaním do týždňa
 • 1 399,00 € vrátane DPH
  Možné predobjednať - dodanie máj
 • hp_skladaci_kola_SK
  1 799,00 € vrátane DPH
  Na dotaz
 • 2 999,00 € vrátane DPH
  Na dotaz

SKLADACÍM BICYKLOM NAOZAJ ROZUMIEME - denne na nich jazdíme a ponúkame najširší výber "skladačiek" skladom. V našich predajniach si môžete vybrať a vyskúšať zo širokej ponuky kvalitných skladacích bicyklov, ktoré patria v súčasnej dobe neodmysliteľne k atmosfére miest a k cestovaniu. Vyberáme pre vás naozaj len tie najlepšie skladacie bicykle:

SKLADACÍ BICYKEL BROMPTON 

Najkompaktnejšia elita medzi skladačkami, na ktorej sa môžete zúčastniť aj Majstrovstiev sveta BROMTPON, ale hlavne bicykel, ktorý vám spríjemní každý deň cestu do práce. Brompton je ideélny ak bývate v meste a kombinujete jazdu bicyklom a MHD, taxíkom, autom, alebo ak radi cestujete so svojim bicyklom a to aj lietadlom. Každý bicykel môže byť nakonigurovaný na mieru podľa zákaníkovej požiadavky.

Viac o skladacích bicykloch Brompton

SKLADACÍ BICYKEL TERN

Kvalitné skladacie bicykle so širokou ponukou modelov určených na športové, ako aj na voľnočasové využitie. Pri navrhovaní bicyklov Tern sa predovšetkým kladie dôraz na funkčnosť, praktickosť, ale aj prijateľnú cenu. V ponuke nájdete kompaktné bicykle s 20" kolesami, ale aj 24" až 26", ktoré sa už podobajú bicyklom klasických rozmerov. Bicykle je možné osadiť batožinou, košíkom, alebo nosičmi na jednoduchý prenos tašiek, alebo nákupu. 

Viac o skladacích bicykloch Tern

SKLADACIE ELEKTROBICYKLE

S elektrobicyklom ľahko prekoná kopec aj menej zdatný cyklista. So skladacím elektrobicyklom bez problémov nastúpite aj do električky v prípade nepriaznivého počasia a zároveň ho dokážete uskladniť počas dňa v práci aby vám ho neodcudzili. O kvalite a cene najviac rozhoduje typ, kapacita a kvalita použitej batérie, systém pohonu a typ elektromotora.

Ponuka skladacích elektrobicyklov

VÝBER SKLADACIEHO BICYKLA

Základná otázka pri kúpe skladacieho bicykla je dôvod prečo zvažujete skladačku. Napríklad potrebujete bicykel skladovať v byte, alebo na chate pod posteľou? Chcete s bicyklom dochádzať do práce a kombinovať cestu s MHD, alebo autom? Alebo ho chcete využívať pri cestovaní autobusom, vlakom a lietadlom? Zároveň potrebujete bicykel ktorý pohodlne odvezie aj väčší nákup, alebo bicykel často vynášate v rukách a oceníte čo najľahší skladací bicykel?

Sprievodca pre správnu voľbu skladacieho bicykla

VÝBER SKLADACIEHO ELEKTROBICYKLA

Elektormobilita zažíva renesanciu a pri bicykloch to platí dvojnásobne, keďže sa prudko využíva v mestskej, ale aj horskej cyklistike. U nás sa sústreďujete na mestské bicykle a doplnky. Skladací bicykel s motorom spojil výhody skladnosti bicykla a výhody elektrobicykla, ktorý  umožnia dlhší dojazd v náročnom teréne bez toho aby ste prišli na pracovné stretnutie úplne spotený a zároveň ho stále môžete uskladniť v byte, alebo zobrať do karavanu.

Radíme s výberom skladacieho elektrobicykla.