Pracuj u nás! KARIÉRA A VOLNÉ POZICE

Brašna Apidura Racing bolt-on top tube pack 1 l

Rámová taška Apidura Racing Bolt-On Top Tube Pack je navrhnutá pre všetkých jazdcov, ktorí majú na hornej rámovej trubke svojho bicykla prípravu pre montáž brašne (2x skrutka). Viac

Katalogové číslo: 006064
61,00 € vrátane DPH
Na dotaz

Popis

Vďaka inovatívnemu magnetickému, rýchlo prístupnému, výklopnému otváraniu je táto nepremokavá brašnička na horné trubice ideálna na uloženie batériových zdrojov, mobilných telefónov a závodných potrieb. Vyrobené z ultraľahkého, nepremokavého laminátu vyvinutého pre spoločnosť Apidura, taška sa bezpečne pripevňuje k čelným skrutkám, ktoré sú spoločné pre gravel aj cestné bicykle, s výberom dvoch montážnych polôh na prispôsobenie sa rôznym veľkostiam a geometriám rámu. Úplne vodeodolný výklopný otvor poskytuje rýchly prístup a jasný pohľad na celý obsah vrecka na hornú hadičku so skrutkami, zatiaľ čo vaše veci zostávajú suché.

Štruktúra z penovej výplne s uzavretými bunkami chráni váš rám a elektroniku pred poškodením na neuzatvorených štrkových cestách a pre väčšie pohodlie umožňuje chránený káblový port nabíjanie zariadení na cestách. Špeciálne navrhnuté, vysoko kontrastné reflexné prvky zvyšujú bočnú viditeľnosť vo všetkých svetelných podmienkach.

Taška Apidura Racing Bolt-On Top Tube Pack je užitočná ako samostatná taška na gravelové bicykle alebo ako súčasť kompletného nastavenia Racing Series.

  • Objem: 1 L
  • Materiál: vyrobené z materiálu Hexalonu, laminovanej tkaniny na mieru vyvinutej špeciálne pre spoločnosť Apidura. Materiál je navrhnutý tak, aby vyhovoval požiadavkám cyklistickej expedičnej súťaže a audaxu. Materiál je vodeodolný a ľahký, so silnou odolnosťou proti roztrhnutiu a oderu.
  • Predné upevňovacie body sú vystužené s Hypalon-om, odolným pogumovaným nylonom, ktorý poskytuje dodatočnú ochranu pred trením a prepichnutím.
  • Vrátane dvoch upevňovacích skrutiek.
  • Starostlivosť: čistite/perte ručne, v prípade potreby s jemne zriedeným mydlom, nechajte uschnúť na vzduchu. Neperte v práčke, nesušte v sušičke, ani nežehlite.

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk

Podobné produkty