Pracuj u nás! KARIÉRA A VOLNÉ POZICE

Brašna Apidura Packable Mussete 7l

Brašna Apidura Packable Mussete. Veľkosť 7 litrov. Viac

Katalogové číslo: 006118
36,00 € vrátane DPH
Na dotaz

Popis

Brašna Apidura Packable Mussete

Taška Apidura Packable Musette, ktorá je navrhnutá tak, aby poskytovala flexibilné úložné miesto pre objemné predmety na dlhých jazdách. Keď sa nepoužíva, stlačí sa do integrovaného vrecka na bicykli pre ľahké skladovanie s rozmermi iba 8 cm x 7 cm. So 7 litrami všestranného úložného priestoru je táto cyklistická taška užitočná na prenášanie jedla a nevyhnutných vecí počas jazdy.

Vodeodolná taška je vyrobená z ultraľahkých materiálov a je vybavená obojstranným popruhom pre stabilitu. Keď sa taška nepoužíva, poskladá sa a pripevní na bicykel pomocou priloženého ramienka na suchý zips, vďaka ktorému vám nezavadzia keď ju nepoužívate.

Zbaliteľná taška Musette má bezpečné zatváranie na chlopňu na suchý zips a zadná časť je vybavená reflexnými detailmi pre lepšiu viditeľnosť v noci.

Materiál a starostlivosť:

  • RS20D
  • Materiál je navrhnutý tak, aby vyhovoval požiadavkám na dlhé vzdialenosti na bicykli a pri prenášaní objemných nákladov.
  • Materiál je ultraľahký a vodotesný so silnou odolnosťou proti roztrhnutiu.
  • Starostlivosť: výlučne ručné pranie, v prípade potreby pomocou mierne zriedeného mydla. Potom tašku nechajte vyschnúť na vzduchu. Neumývajte, neperte v práčke ani nežehlite.

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk

Podobné produkty