Pracuj u nás! KARIÉRA A VOLNÉ POZICE

Brašna Apidura Expedition fork pack

Expedition Fork Pack od Apidura je ultraľahký vodotesný vak na vidlicu. Je určený na všetky typy bicyklov pri ktorých je možné na vidlicu primontovať držiak. Viac

Katalogové číslo: 006119
50,00 € vrátane DPH
Na objednávku s dodaním do týždňa

Popis

Vak Apidura Expedition Fork Pack je ideálny na prevoz dobre zbaliteľných vecí ako je spacák a náhradné oblečenie, rovnako ako neforemných vecí ako varič, pitie a jedlo. Rovnako ako ostatné brašny z rady Apidura Expedition, taška je vyrobená z viacvrstvového laminátu, ktorý je odolný proti poškodeniu a vode. Únik prebytočného vzduchu pri balení je riešený pomocou bezdotykového ventilu. Taška sa pridáva k držiaku pomocou dvoch suchých zipsov. Vďaka tomu je stabilná a možno ju jednoducho a pevne dotiahnuť.

  • Materiál: vak je vyrezaný z trojvrstvovej laminátovej tkaniny, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre Apidura. Materiál je ľahký a je vysoko odolný proti roztrhnutiu a oderu. Pozoruhodne je zvarený v spojoch a vytvára vodotesné tesnenie, ktoré zaisťuje úplnú hydroizoláciu.
  • Starostlivosť: čistite/perte ručne, v prípade potreby s jemne zriedeným mydlom, nechajte uschnúť na vzduchu. Neperte v práčke, nesušte v sušičke, ani nežehlite.

*Prosíme majte na pamäti, že držiak nie je súčasťou brašny,ale je potrebný na pripevnenie brašny k prednej vidlici bicykla.

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk

Podobné produkty