Pracuj u nás! KARIÉRA A VOLNÉ POZICE

Batoh Apidura Packable Backpack 13l

Batoh Apidura Packable Backpack je baliteľný batoh, ktorý je navrhnutý tak, aby poskytoval flexibilné skladovanie objemných predmetov na dlhých cestách, ale ak ho nepotrebujete, odložíte ho do integrovaného vrecka na bicykli, aby sa ľahko skladoval. Viac

Katalogové číslo: 006117
55,00 € vrátane DPH
Skladom

Popis

Batoh Apidura Packable Backpack

Baliteľný batoh, ktorý je navrhnutý tak, aby poskytoval flexibilné skladovanie objemných predmetov na dlhých cestách, sa skombinuje do integrovaného vrecka na bicykli, aby sa ľahko skladoval, keď sa nepoužíva. S 13 litrami všestranného úložného priestoru a externými sieťovými vreckami, ktoré sú šikmé pre ľahký prístup pri jazde, je batoh vhodný na prepravu dôležitých potravín a kempingov na konci dlhého dňa jazdy.

Apidura Packable Backpack je nepremokavý, vyrobený z ultraľahkých materiálov a má tvarované ramenné popruhy špecifické pre cyklistiku pre pohodlie pri jazde. Integrované úložné vrecko na bicykli sa pripevňuje k rámu bicykla pomocou pracky na suchý zips, aby sa baliaci denný batoh nedostal mimo cesty, keď sa nepoužíva.

Baliteľný batoh je unisex a univerzálny, s nastaviteľnými remienkami hrudnej kosti. Roletový uzáver umožňuje taške prispôsobiť sa rôznym veľkostiam a zadná strana balenia má reflexné detaily, aby sa zlepšila viditeľnosť v noci.

  • Objem: 13 L
  • Materiál: vyrobený z RS20D. Materiál je navrhnutý tak, aby vyhovoval požiadavkám jazdy na veľké vzdialenosti a prenášanie aj ťažkého nákladu. Batoh je ultraľahký a vodeodolný, so silnou odolnosťou proti roztrhnutiu.
  • Starostlivosť: Batoh perte ručne, v prípade potreby jemne zriedeným mydlom, nechajte uschnúť na vzduchu. Neperte v práčke, nesušte v sušičke, ani nežehlite.

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk

Parametre

Objem batohu 13

Podobné produkty