WOOM limitky a VÝHODNÉ štartovacie balíčky - SKLADOM

Kožené sedlo BROOKS Flyer

Základný, veľmi komfortný model Flyer je klasické pružinové sedlo vhodné na dlhé trate, trekking a expedičné jazdy. Sedlo je podmodelom sedla B66 Champion, prvý krát predstavené v roku 1927. Viac

Katalogové číslo: 001924
160,00 € vrátane DPH
  • FARBA BROOKS:

Skladom

Popis

Kožené odpružené sedlo Brooks Flyer

Základný, veľmi komfortný model Flyer (aj jeho dámske prevedenie Flyer S) je klasické pružinové sedlo vhodné na dlhé trate, trekking a expedičné jazdy. Sedlo je podmodelom sedla B66 Champion, prvý krát predstavené v roku 1927. Kožená časť sedla je zhodná s modelom B17 a preto ponúka rovnaký komfort s extra odpružením vďaka dvom zadným pružinám. Prevedenia Flyer SPECIAL a Flyer S SPECIAL sú naviac s ručne tepanými nitmi.
 
Špecifikácie:
  • čierne lyžiny
  • dĺžka: 275 mm
  • šírka: 175 mm
  • výška: 87 mm
  • hmotnosť: 860 g
  • rám: oceľ

Čo sa skrývá pod pojmem Brooks Aged Series?

Len pri častom používaní má koža čas sa prispôsobiť proporciám vášho tela tak, ako sa od nej očakáva. Ale čo keď na bicykel sadnete raz za týždeň na pár kilometrov a napriek tomu si chcete dopriať krásne sedlo Brooks? Odpoveď je jednoduchá. Brooks Aged Series je špeciálna modelová rada sediel Brooks pri ktorej je koža zbrúsená (tzv. nubuková koža) a napustená mixom prírodných olejov tak, aby zmäkla a začala sa prispôsobovať už počas prvého dňa. Sedlá tejto rady majú typickú matnú hnedú farbu . 
Sedlá sú vhodné pre tých, ktorí na bicykli jazdia len málo. Sú schopné sa veľmi rýchlo prispôsobiť tvaru vášho pozadia tak, aby ste si hneď od začiatku mohli užívať maximálne pohodlie. 
Mnohých z vás teda napadne: "Ha, tak to by som si mohol kúpiť Aged a hneď od zaciatku budem mať pohodičku." Koža je však mäkká a ak by ste na ňom jazdil príliš často, mohla by sa takpovediec zrútiť. A to hľa v prípade, že ho budete pravidelne naťahovať naťahovacou skrutkou. 

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk