Filtrovať podľa ceny
11.61 5142.51
Manufacturer

Elektroverzie

FARBA MBM

Tokyobike

Počet převodů

BARVA

Baterie

Modelový rok

Speciální edice

Styl

Typ rámu

Typ řazení

Zúžiť výber

MESTSKÉ BICYKLE A RETRO BICYKLE

Mestská cyklistika je v západnej Európe obrovským fenoménom. U nás zatiaľ zvolna naberá dych, ale čím ďalej tým viac ľudí si uvedomuje jej prospešnosť pre zdravšie mestá a ich obyvateľov.

/sk-mestska-kola/

Mestský bicykel

Mestské bicykle sú vyrobené a špeciálne prispôsobené na jazdu v meste. Bicykle do mesta majú jedinečný design  ľahko rozpoznateľný od ostatných bicyklov. Mestský bicykel môžeme často stretnúť v uliciach miest ako napr. Londýn či Amstredam, kde dokonca existujú požičovne vo forme automatizovaných stojanov. Bicykle do mesta sú tradične vybavené koženými gripmi, pohodlným koženým sedadlom, praktickým nosičom a ďalšími elegantnými detailami. Mestské bicykle sú prispôsobené na pohyb v uliciach, majú dobré jazdné vlastnosti, precízne spracovanie a neopozeraný vzhľad. Mestský bicykel sa často označuje aj ako retro bicykel.

Retro bicykle

V ponuke máme tiež kvalitné retro bicykle. Vychutnajte si cestu do zamestnania alebo na nákupy s vintage bicyklami, ktoré vám umožnia pohodlné cestovanie modernými mestami. S mestskými bicyklami to bude radosť.

Pokiaľ nechcete šľapať s mestským bicyklom do kopca, pozri si na naše elektrobicykle

.