WOOM limitky a VÝHODNÉ štartovacie balíčky - SKLADOM

Pashley BRITON Oxford Blue

hp_panskakola

Nový mestský bicykel Briton tvorí spoločníka k známemu modelu Britannia a je inšpirovaný vlajkovým modelom Roadster, oproti ktorému má ľahšiu špecifikáciu a viac uvoľnený jazdný posed, takže sa na ňom budete cítiť skutočne príjemne. Päť rýchlostný model s výberom klasických farieb Oxford Blue, alebo Oxblood. Viac

Katalogové číslo: 002455
1 275,00 € vrátane DPH
 • Veľkosť rámu:
 • FARBA:

Prijímame predobjednávky

Popis

Mestský bicykel Pashley BRITON

Nový mestský bicykel Briton tvorí spoločníka k známemu modelu Britannia a je inšpirovaný vlajkovým modelom Roadster, oproti ktorému má ľahšiu špecifikáciu a viac uvoľnený jazdný štýl, takže sa na ňom budete cítiť skutočne príjemne.
Kryt reťaze a blatníky vás ochránia pred špinou a ostanete aj vo svojom najštýlovejšom oblečení úplný fešák. Spoľahlivé bubnové brzdy a prevodovka v náboji sú efektívne v akomkoľvek počasí. Komfort je zvýraznený príjemnými korkovými rukoväťami a ručne robeným, koženým sedlom Brooks s pružinami, ktoré sa vám vytvaruje a podporí vaše pohodlie. S predným dynamom a zadným LED svetlom ostanete v bezpečí a spoľahlivo viditeľný a pevný "kick-down" stojan vám umožní parkovať bicykel bez zbytočného opierania o stenu, alebo zábradlie. 
Je to bicykel s charakterom, perfektný spoločník na dochádzanie do práce, víkendové výlety mimo mesta, ale aj rýchle stretnutie s kamarátmi na káve. Termín "Briton" má korene v dobe železnej, zároveň však reflektuje modernú a inkluzívnu kultúru a spája tradíciu remeselného a priemyselného spracovania značky Pashley v Británii. 
 
Špecifikácie:
 • Farba: Oxblood alebo Oxford Blue
 • Prehadzovačka: Sturney Archer 5-rýchlostná C50 prevodovka v náboji s radiacou páčkou
 • Rám: tradične, ručne zváraný, oceľový
 • Vidlica: tubular crown, hand brazed
 • Sedlo: kožené Brooks B67, farba - staro hnedá, s pružinami
 • Riadidlá: nerezová oceľ s predstavcom z hliníkovej zliatiny
 • Brzdy: predná aj zadná bubnová, nízkoúdržbové, efektívné za  každého počasia
 • Kolesá: 28" , ráfiky - leštená hliníková zliatina, špice - nerezová oceľ
 • Plášte: 28 x1 1/2" Schwalbe Delta Cruiser s Kevlar Guard vložkou proti prepichnutiu a reflexným prúžkom po oboch stranách, farba - krémová
 • Blatníky: oceľ
 • Pedále: hliníková zliatina s protišmykovou vložkou
 • Kľuky: chrómovaná oceľ
 • Iné doplnky: kryt reťaze, malý "ding-dong" zvonček, predné svetlo - klasické dynamo, zadné svetlo - LED, stojan, korkové rukoväte, pumpa v ráme
Veľkosť rámu si vyberiete po odmeraní vnútornej dĺžky dolnej končatiny - zmerajte v postoji, bez topánok, od zeme (v mieste päty) po rozkrok:
 • 52 cm (20.5") = 76 cm - 88 cm
 • 57 cm (22.5") = 81 cm - 93 cm
 • 62 cm (24.5") = 86 cm - 98 cm (rám bicykla so zdvojenou hornou trubkou)
Veľkosť rámu v centimetroch (palcoch) je vzdialenosť medzi stredom stredového zloženia (začiatok kľuky pedálu) a hornou časťou sedlovkovej trubky (kde sedlovka vchádza do rámu).
Poznámka: ak vaša dĺžka vnútornej strany nohy spadá do dvoch veľkostí rámu - odporúča sa vybrať si väčší rám ak máte relatívne dlhšie dolné končatiny k vašej výške a menší rám ak máte relatívne kratšie dolné končatiny k vašej výške.
 
 1. Klasická geometria s elegantným vzprimeným jazdným posedom: komfortný vzpriamený posed, ktorý vám umožní perfektný rozhľad na ostatných účastníkov premávky, alebo aj scenériu krajiny ktorou akurát prechádzte. Bonusom je zdravé držanie tela. Rám je ručne zváraný, využívajúci 100-ročné tradíčné metódy - so zameraním na detaily, ktoré je možné zvládnuť iba precíznou ručnou prácou. 
 2. 5-rýchlostná prevodovka: plne uzavretý sytém, ktorý vyžaduje minimálnu údržbu.
 3. Klasická predná lampa a zadné LED svetlo: plne vybavené osvetlenie bicykla prispieva k vašej bezpečnosti. Predné dynamo - použitie bez betérií a zadné LED svetlo.
 4. Nízkoúdržbové bubnové brzdy a prehadzovačka: uzavreté v náboji, vyžadujú minimálnu údržbu
 5. Blatníky v tradičnom štýle: s krásnym detailom ručne aplikovanej striebornej línie.
 6. Odrazky pre zvýšenú viditeľnosť: predná, zadná, na pedáloch, prispievajú k vašej bezpečnosti na ceste za zníženej viditeľnosti, alebo v noci
 7. Klasická v ráme vybavená pumpa: tradičný dizajn, vysoko leštený chróm, bezpečne vsadená v ráme je vždy poruke.
 8. Tradičné kožené sedlo Brooks B67: v prevedení staro-hnedá, elegantné, ideálné aj pre jazdy v krajine, kedy absorbuje nerovnosti ciest. Klasické pružiny pre super komfort, jemnejšia tzv. "aged" koža skutočne prispieva ku komfortu od prvého dňa a umožní sedlu dýchať a formovať sa s pribúdajúcim časom. Sedlo so zadnými slučkami do ktorých je možné pripevniť sedlovkovú tašku, tiež napr. od toho istého výrobcu.

 

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk

Parametre

Určenie Pánské
Počet prevodov 5 rychlostí
Typ radenia Planetová prevodovka
Typ rámu S hornou rámovou trubkou
Farba ČervenáModrá

Návody (1)

Tabuľka veľkostí

TABUĽKA VEĽKOSTÍ: Bicykle Pashley

velikost

TABUĽKA VEĽKOSTÍ: Bicykle TRIBE