Kožená brašna Brompton na riadidlá 2017

Kožená brašna Brompton na riadidlá 2017, do ktorej schováte najdôležitejšie veci ako peňaženku, mobil, alebo kľúče. Ručná práca z pravej kože. Viac

Katalogové číslo: 001595
80,00 € vrátane DPH
  • FARBA:

Pre zobrazenie dostupnosti vyberte variant

Popis

KOŽENÁ BRAŠNA BROMPTON NA RIADIDLÁ  PRE MODELOVÝ ROK 2017

Brompton Leather Bag na riadidlá 2017, do ktorej schováte najdôležitejšie veci ako peňaženku, mobil, alebo kľúče. Ručná práca z pravej kože.

Pri výrobe brašny je použitá "hovädzina lícová" čo je plošná vrchová useň vyrábaná z najkvalitnejších častí kože. Jedná sa o vrchovú useň na ktorú sú kladené vysoké požiadavky z hladiska čistoty líca a príjemného omaku. Chrómové usne sú vyčinené chrómovými soľami, podľa použitej suroviny fizykálne - mechanických vlastností a spôsobu prevedenia povrchovej úpravy sú určené najčastejšie na výrobu vrchných dielov obuvi, luxusných opaskov, tašiek, alebo kabeliek.
Taška vyrobená z tejto kože s jemne brúsenou lícnou stranou a polotransparentným PULL-UP úpravou vyvoláva efekt zosvetlovania pri ohybe, alebo preťažení. V podstate sa koža prefarbí svetlejšou farbou ako ktorou sa neskôr nafarbí a vrchnej strany. Tímto sa docieli tohto zaujímavého prelínania farieb. Vďaka tejto úprave sa na tomto druhu koží vytvára "patina" rýchlejšie.
 
Individuálná zákazková práca!
Brašna má klopňu s cvokom, vnútorné vrecko a popruhy na upevnenie na riadidlá bicykla.
Brašna Brompton na riadidlá je vyrobená v České republike z prvotriednej kože z garbiarne TAREX v Otrokoviciachnite pochádzajú z českej firmy Annanlepidlo potrebné k lepeniu pred šitím vyrába firma Stachema z Brna.

Rozmery:
Vonkajšie rozmery: 17 x 11 x 5 cm
Vnútorné rozmery: 14 x 9 x 4 cm

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk

Parametre

Farba Černá