Kožená brašna Brompton na riadidlá 2017

Kožená brašna Brompton na riadidlá 2017, do ktorej schováte najdôležitejšie veci ako peňaženku, mobil, alebo kľúče. Ručná práca z pravej kože. Viac

Katalogové číslo: 001748
80,00 € vrátane DPH
  • FARBA:

Skladom

Popis

KOŽENÁ BRAŠNA BROMPTON NA RIADIDLÁ  PRE MODELOVÝ ROK 2017

Brompton Leather Bag na riadidlá 2017, do ktorej schováte najdôležitejšie veci ako peňaženku, mobil, alebo kľúče. Ručná práca z pravej kože.

Pri výrobe brašny je použitá "hovädzina lícová" čo je plošná vrchová useň vyrábaná z najkvalitnejších častí kože. Jedná sa o vrchovú useň na ktorú sú kladené vysoké požiadavky z hladiska čistoty líca a príjemného omaku. Chrómové usne sú vyčinené chrómovými soľami, podľa použitej suroviny fizykálne - mechanických vlastností a spôsobu prevedenia povrchovej úpravy sú určené najčastejšie na výrobu vrchných dielov obuvi, luxusných opaskov, tašiek, alebo kabeliek.
Taška vyrobená z tejto kože s jemne brúsenou lícnou stranou a polotransparentným PULL-UP úpravou vyvoláva efekt zosvetlovania pri ohybe, alebo preťažení. V podstate sa koža prefarbí svetlejšou farbou ako ktorou sa neskôr nafarbí a vrchnej strany. Tímto sa docieli tohto zaujímavého prelínania farieb. Vďaka tejto úprave sa na tomto druhu koží vytvára "patina" rýchlejšie.
 
Individuálná zákazková práca!
Brašna má klopňu s cvokom, vnútorné vrecko a popruhy na upevnenie na riadidlá bicykla.
Brašna Brompton na riadidlá je vyrobená v České republike z prvotriednej kože z garbiarne TAREX v Otrokoviciachnite pochádzajú z českej firmy Annanlepidlo potrebné k lepeniu pred šitím vyrába firma Stachema z Brna.

Rozmery:
Vonkajšie rozmery: 17 x 11 x 5 cm
Vnútorné rozmery: 14 x 9 x 4 cm

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk

Parametre

Farba Čierna

Podobné produkty