KARIÉRA A VOLNÁ MÍSTA

Kožená brašna Brompton na riadidlá 2017

Kožená brašna na Brompton bicykel, vhodná na novšie modely bicyklov vyrobených od roku 2017. Schováte do nej najdôležitejšie maličkosti ako peňažanku, kľúče, tyčinku... Viac

Katalogové číslo: 001780
80,00 € vrátane DPH
  • FARBA:

Skladom

Popis

KOŽENÁ BRAŠNA BROMPTON NA RIADIDLÁ - vhodná na bicykle vyrobené od roku 2017 do súčastnosti

Kožená brašna Brompton na riadidlá, do ktorej schováte najdôležitejšie veci ako peňažanku, menší mobil, alebo kľúče...
Brašna je ručne vyrábaná z pravej kože a jej tvar je kompatibilný s riadidlami na Brompton bicykloch vyrobených od roku 2017 do súčastnosti.
Pri výrobe brašny je použitá "hovädzina lícová" čo je plošná vrchová useň vyrábaná z najkvalitnejších častí kože. Jedná sa o vrchovú useň na ktorú sú kladené vysoké požiadavky z hladiska čistoty líca a príjemného omaku. Chrómové usne sú vyčinené chrómovými soľami podľa použitej suroviny fizykálne - mechanických vlastností a spôsobu prevedenia povrchovej úpravy sú určené najčastejšie na výrobu vrchných dielov obuvi, luxusných opaskov, tašiek, alebo kabeliek.

Taška vyrobená z tejto kože s jemne brúsenou lícnou stranou a polotransparentným PULL-UP úpravou vyvoláva efekt zosvetlovania pri ohybe, alebo preťažení. V podstate sa koža prefarbí svetlejšou farbou ako ktorou sa neskôr nafarbí a vrchnej strany. Týmto sa docieli tohto zaujímavého prelínania farieb. Vďaka tejto úprave sa na tomto druhu koží vytvára "patina" rýchlejšie.

Individuálná zákazková práca!
Brašna má klopňu s cvokom, vnútorné vrecko a popruhy na upevnenie na riadidlá bicykla.
Brašna Brompton na riadidlá je vyrobená v Českej republike z prvotriednej kože z garbiarne TAREX v Otrokoviciach nite pochádzajú z českej firmy Annan, lepidlo potrebné k lepeniu pred šitím vyrába firma Stachema z Brna.

Rozmery:
Vonkajšie rozmery: 17 x 11 x 5 cm
Vnútorné rozmery: 14 x 9 x 4 cm

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk

Parametre

Farba Čierna

Podobné produkty