Elektrobicykel Wisper 905se 2017

Športový elektrobicykel Wisper 905se Cross-bar je stvorený pre celodenné cesty po meste, ale aj dlhé výletné trasy.  Viac

Katalogové číslo: 002910
1 382,26 € vrátane DPH
  • Wisper baterie:
Nie je na sklade
Dostupnosť: cca mesiac

Popis

Elektrobicykel Wisper 905se - nie je prevýšenie, ktoré by tento bicykel bez problémov a zapotenia jazdca nezjazdil. 

Anglický elektrobicykel Wisper rady 7 je dokonale vybavený pre príjemnú a pohodlnú jazdu. Okrem rámu s nízkym nástupom má bicykel aj ergonomicky pohodlné sedlo a výškovo nastaviteľné riadidlá. Hlavné črty modelu roku 2016 sú skvele zladené komponenty a zaujímavý dizajn.
Bicykle Wisper 2017 sú postavené na nových elegantných hliníkových rámoch. Rámy sú vyrábané technológiou hydroforming a sú ručne zvarované (Hand welded 6061 Alloy T4 and T6 tempered).  Tieto nové rámy si zachovávajú eleganciu, ale vynikajú nižšou váhou a maximálnou tuhosťou.
 
Magnetický snímač 
Magnetický snímač s 12 magnetmi - magnetický pedálový snímač inštalovaný na stredovej osy detekuje frekvenciu prebiehajúceho šľapania.
Zadný nosič
Zadny nosič bol navrhnutý priamo na mieru pre rám Wisper.Vyniká vysokou nosností (až 25 kg) a jednoduchou montážou bez rizika drnčania a ďalších nepríjemných vlastností klasických nosičov.
Batéria:
Li-on Batéria Samsung Wisper 375 Wh (10,5 Ah) 
Nové článkové Li-on batérie Samsung WISPER 375Wh využívajú rovnaký obal a preto je možné ich ľubovoľne zameniť a tak konfigurovať požadovaný dojazd elektrobicykla Wisper.  
RCSS System (systém diagnostiky)
V prípade akéhokoľvek problému s batériou, alebo nabíjačkou stačí pripojiť Wisper Power systém pomocou USB k počítaču. Systém zobrazí kompletú charakteristiku batérie a históriu dobíjania. Takto je možné doložiť zlé užívateľské chovanie k batérii, alebo uloženie nenabitej batérie na zimné skladovanie.
 
Verzia RCSS Wisper ponúka aj Software update batérie, nabíjačky a kompletnú diagnostiku.
 
Nový systém zabezpečuje efektívný a plynulý beh a chod pohonu motoru zadného kolesa.  Vďaka movej konfigurácii riadenia a priameho prevodu energie z batérie do motora majú modely Wisper 2017 strhujúcí točiaci moment 100 Nm! Výhodou riešenia je, že tento výkon nemá vplyv na reťaz, prevodovku ani ďalšie komponenty ako sú systémy stredových pohonov  (preto systémy stredových výkonov pracujú s podstatne nižším točiacim momentom).
Vďaka využitiu sine wave technológie a pohonu zadného kolesa sa dosiahlo veľmi tichého chodu elektropohonu aj pri vysokej záťaži a strhujúcom výkone v horskom teréne.
Údržba systému a servis
Podporu, servis a dodávky náhradných dielov bude zaisťovať distribútor prostredníctvom centrálnej podpory FWG vo Veľkej Británii. FWG garantuje skladovosť náhradných dielov a flexibilitu ich dodávok distribútorom. 
Výrobca Drive systému Kombi Torque sídli v Rakúsku. Spoločnosť Wisper-Freego v posledných rokoch úzko spolupracuje na vývoji tohoto prielomového systému v odvetvý výroby elektrobicyklov. Na rozdiel od podobných systémov ponúka nový systém Kombi Torque veľmi jednoduchú údržbu, nastavenie aj servis. 
Brzdy a otočná rukoväť “plynu”
Vďaka citlivosti a povahe systému Kombi Torque nie je už potrebné osadzovať kolesá systémom odpojovača motoru pri brzdení. Ani pri modeloch 2017 už nenájdete otočnú rukoväť ani inú formu plynu. Toto riešenie opäť zjednodušuje systém a eliminuje poruchovosť prevozu elektrobicyklov Wisper. Elektrobicykle Wisper 905 a 705 sú osadené hydraulickými brzdami Tektro na zaistenie potrebného brzdného účinku pri výkone bicyklov. 
Zprevodovanie
7 – rýchlostná prehadzovačka Shimano (typ bude upresnený)
Kolesá a výplet
26” kolesá s dvojstennými ráfikmy a čiernym anadisovým výpletom. Výplet zadného kolesa je zpevnený pre vyžšie torzné sily systému Wisper.
Ovládacie prvky
LCD display so spínačom integrovaných svetiel a vypínačom elektrobicykla
Stupne asistencie: 5
Svetlá
Predné a zadné LED svetlo Spannings napájané z batérie. 

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk

Parametre

Typ řazení Standardní řazení
Typ rámu S horní rámovou trubkou
Modelový rok 2019
Styl Treková
Baterie 375Wh (11Ah), 575Wh (16Ah)
BARVA Černá

Recenzia (0)

PPodeľte sa s ostatnými bikery, ako sa vám produkt páči

Pravidelne súťažíme o najlepší recenziu. Vyhrajte za váš názor peknú cenu!