Elektrobicykel Wisper 705se 2017

Elektrobicykel Wisper 705se je vlajkovou loďou známeho anglického producenta elektrobicyklov Wisper Ltd. (hrabstvo Kent). Hlavnými rysmi modelu sú skvelo zladené komponenty a zaujímavý dizajn. Viac

Katalogové číslo: 002456
1 382,26 € vrátane DPH
  • FARBA:

  • Wisper baterie:

Pre zobrazenie dostupnosti vyberte variant

Popis

Elektrobicykel Wisper 705se - univerzálný na výlety, ale aj zábavu, volný čas a osobnú prepravu.

Anglický elektrobicykel Wisper rady 7 je dokonale vybavený pre príjemnú a pohodlnú jazdu. Okrem rámu s nízkym nástupom má bicykel aj ergonomicky pohodlné sedlo a výškovo nastaviteľné riadidlá. Hlavné črty modelu sú skvele zladené komponenty a zaujímavý dizajn.

Bicykle Wisper sú postavené na nových elegantných hliníkových rámoch. Rámy sú vyrábané technológiou hydroforming a sú ručne zvarované (Hand welded 6061 Alloy T4 and T6 tempered).  Tieto nové rámy si zachovávajú eleganciu, ale vynikajú nižšou váhou a maximálnou tuhosťou.

Magnetický snímač 
Magnetický snímač s 12 magnetmi - magnetický pedálový snímač inštalovaný na stredovej osy detekuje frekvenciu prebiehajúceho šľapania.
Zadní nosič
Zadní nosič bol navrhnutý priamo na mieru pre rám Wisper.Vyniká vysokou nosností (až 25 kg) a jednoduchou montážou bez rizika drnčania a ďalších nepríjemných vlastností klasických nosičov.
Batéria
Li-on Batéria Samsung Wisper 375 Wh (10,5 Ah) 
Nové článkové Li-on batérie Samsung WISPER 375Wh využívajú rovnaký obal a preto je možné ich ľubovoľne zameniť a tak konfigurovať požadovaný dojazd elektrobicykla Wisper.  
RCSS System (systém diagnostiky)
V prípade akéhokoľvek problému s batériou, alebo nabíjačkou stačí pripojiť Wisper Power systém pomocou USB k počítaču. Systém zobrazí kompletú charakteristiku batérie a históriu dobíjania. Takto je možné doložiť zlé užívateľské chovanie k batérii, alebo uloženie nenabitej batérie na zimné skladovanie.
 
Verzia RCSS Wisper ponúka aj Softwar update batérie, nabíjačky a kompletnú diagnostiku.
 
Nový systém zabezpečuje efektívný a plynulý beh a chod pohonu motoru zadného kolesa.  Vďaka movej konfigurácii riadenia a priameho prevodu energie z batérie do motora majú modely Wisper  strhujúcí točiaci moment 100 Nm! Výhodou riešenia je, že tento výkon nemá vplyv na reťaz, prevodovku ani ďalšie komponenty ako sú systémy stredových pohonov  (preto systémy stredových výkonov pracujú s podstatne nižším točiacim momentom).
Vďaka využitiu sine wave technológie a pohonu zadného kolesa sa dosiahlo veľmi tichého chodu elektropohonu aj pri vysokej záťaži a strhujúcom výkone v horskom teréne.
Údržba systému a servis
Podporu, servis a dodávky náhradných dielov bude zaisťovať distribútor prostredníctvom centrálnej podpory FWG vo Veľkej Británii. FWG garantuje skladovosť náhradných dielov a flexibilitu ich dodávok distribútorom. 
Výrobce Drive systému Kombi Torque sídli v Rakúsku. Spoločnost Wisper-Freego v posledných rokoch úzko spolupracuje na vývoji tohto prielomového systému v odvetvý výroby elektrobicyklov. Na rozdiel od podobných systémov ponúka nový systém Kombi Torque veľmi jednoduchú údržbu, nastavenie aj servis. 
Brzdy a otočná rukoväť “plynu”
Vďaka citlivosti a povahe systému Kombi Torque nie je už potrebné osadzovať kolesá systémom odpojovača motoru pri brzdení. Aj u modeloch 2016 už nenájdete otočnú rukoväť ani inú formu plynu. Toto riešenie opäť zjednodušuje systém a eliminuje poruchovosť provozu elektrobicyklov Wisper. Elektrobicykle Wisper 905 a 705 sú osadené hydraulickými brzdami Tektro na zaistenie potrebného brzdného účinku pri výkone bicyklov. 
Zprevodovanie
7 – rýchlostná prehadzovačka Shimano (typ bude upresnený)
Kolesá a výplet
26” kolesá s dvojstennými ráfikmy a čiernym anadisovým výpletom. Výplet zadného kolesa je zpevnený pre vyžšie torzné sily systému Wisper.
Ovládacie prvky
LCD display so spínačom integrovaných svetiel a vypínačom elektrobicykla
Stupne asistencie: 5
Svetlá
Predné a zadné LED svetlo Spannings napájané z batérie. 

 

 

 

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk

Parametre

Typ řazení Standardní řazení
Typ rámu S nízkým nástupem
Modelový rok 2019
Styl Městská
Baterie 375Wh (11Ah), 575Wh (16Ah)
BARVA ČervenáČernáSvětle modrá

Recenzia (0)

PPodeľte sa s ostatnými bikery, ako sa vám produkt páči

Pravidelne súťažíme o najlepší recenziu. Vyhrajte za váš názor peknú cenu!