Vreckový multikľúč SILCA Italian Army Knife Tredici

Silca Italian Army Knife Tredici - to je vreckový multikľúč s 13 nástrojmi a magnetickým držiakom na reťazovú rýchlospojku. Viac

Katalogové číslo: 005716
44,90 € vrátane DPH
Na dotaz

Popis

Italian Army Knife, veľmi tradičné multi-náradie od Silca. 

Komu je určený?

každý cyklista ktorý potrebuje ľahké, ale plne funkčné náradie použiteľné na cestách pri opravách, obsahuje Torx® kľúče, skrutkovač a náradie na doštičky kotúčových bŕzd.

Konštrukcia nástroja so strednou dĺžkou je dostatočne dlhá, aby umožňovala prístup k zapusteným upevňovacím prvkom, ale dostatočne krátka, aby nedošlo k skrúteniu alebo poškodeniu pri miernom krútiacom momente, ako sa to môže stať pri dlhších nástrojoch. Všetky nástroje sú kované, nie ohýbané zo šesťhrannej pažby. Aj keď je tento spôsob konštrukcie nákladnejší, jeho hodnota je počas opravy na ceste nespochybnená. Nástroje strednej dĺžky nám tiež umožňujú umiestniť nástroje do rovnakej roviny, čím sa hrúbka celého balenia zníži na polovicu. Náradie s dvojitou chrómou a plne hardvérové vybavenie a puzdrá z nehrdzavejúcej ocele zaručujú dlhú životnosť bez korózie (v prípade viacerých nástrojov je číslo 1 koróziou). Kované hliníkové bočné lišty obsahujú magnety zo vzácnych zemín na uchytenie náhradného reťazového konektora.

Špecifikácie:

  • Kované a opracované bočné lišty s integrovaným úložným priestorom pre reťazové spoje.
  • Kované a pokovované nástroje Tredici (Tre-dee-chee): Hex 2 / 2,5 / 3/4/5/6/8 + Torx® 10/20/25 + PH2 / Plochý + DiskPadSpreader.
  • Adaptér 8 mm sa pripája k hexanu s priemerom 5 mm pre optimálne využitie priestoru.
  • Otočný kovanie z nehrdzavejúcej ocele
  • TREDICI - 98 gramov

 

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk

Podobné produkty