Filtrovať podľa ceny
2.32 4265
Manufacturer

FARBA BROMPTON

Typ řídítek

Počet převodů

BARVA

Modelový rok

Speciální edice

Styl

Typ rámu

Typ řazení

Zúžiť výber

SKLADACIE BICYKLE

SKLADACÍM BICYKLOM NAOZAJ ROZUMIEME - denne na nich jazdíme a ponúkame najširší výber "skladačiek" skladom. V našich predajniach si môžete vybrať a vyskúšať zo širokej ponuky kvalitných skladacích bicyklov, ktoré patria v súčasnej dobe neodmysliteľne k atmosfére miest a doprave v nich. Vyberáme pre vás naozaj len tie najlepšie skladacie bicykle:

  • Anglická legenda BROMPTON - najkompaktnejšia elita medzi skladačkami, na ktorej sa môžete zúčastniť aj Majstrovstiev sveta BROMTPON vo Veľkej Británii, ale hlavne bicykel, ktorý vám spríjemní každý deň cestu do práce, ale nie len tam...

  • Skladačky  STRIDA - netradičná dizajnová cyklistická lahôdka z dielne anglického dizajnéra Marka Sandersa. Ideálny bicykel pre tých z vás, ktorí si potrpia na extravaganciu a radi kombinujú rôzne typy dopravy v meste, a zároveň na skladačke nepodnikajú dlhšie výpravy...

  • Skladacie bicykle TERN - kvalitné klasické skladacie bicykle so širokou ponukou modelov určených na športové, ako aj na voľnočasové využitie...

  • Skladacie bicykle MONTAGUE- slávne skladacie bicykle do mesta i na šport určené pre tých z vás, ktorí si potrpia na výkon a jazdné vlastnosti väčších bicyklov Montague ponúka mestské, ale  aj krosové a horské skladacie bicykle s objemom kolies 26'', 27,5'' a 28''. Nekompromisná pevnosť + jazdné vlastnosti + skvelá skladnosť = MONTAGUE.

 

/sk-skladaci-kola/

Skladacie bicykle

Skladacie bicykle boli na území bývalého Československa vždy v obľube. Dovážali sa k nám z NDR a neskôr zo Sovietského zväzu.

Prečo si kúpiť skladací bicykel?

Legendárny skladací bicykel Brompton sme bohužiaľ do revolúcie nezažili. Aj vo svete sú skladacie bicykle žiadané a používané miliónmi cyklistov. Hlavným dôvodom, prečo si zaobstarať skladací bicykel, je jeho skladnosť. Ak sa vyberiete so skladacím bicyklom na cestu, je nepravdepodobné, že by ste ho nemali kam zaparkovať. V prípade, že parkovacie stojany budú plné, možete si bicykel jednoducho zložiť a vziať so sebou do reštaurácie, do práce či ku kamarátovi. Skladacie bicykle môžete bez problémov vziať do vlaku či autobusu bez toho, aby ste sa báli, či bude pre neho miesto. Jednoducho ho zložíte. Skladací bicykel je tiež ideálnym spoločníkom na výlety autom. Bicykel nemusíte zložito upevňovať na strechu auta, stačí ho vložiť do kufra. Skladací bicykel nezaberá miesto - ľahko ho odložíte i v malom byte. Nemusíte sa tak báť zlodejov, ktorí by vám mohli bicykel ukratnúť z pivnice.

Skladacie bicykle Brompton

U skladacích bicyklov Brompton viac ako u iných typo bicyklov záleží na kvalite prevedenia! Veľa skladacích mechanizmov pri lacných prevedeniach bicyklov má nízku životnosť a znižuje bezpečnosť počas používania bicykla. Preto takovéto značky u nás nenájdete ... Napríklad bicykle Brompton majú skladací mechanizmus riešený kónickým upínacím systémom, ktorý sa nemôže nikdy 'vychodiť' a bicykel tak môže bezpečne slúžiť niekoľko generácií.

Okrem skladacích bicyklov Brompton ponúkame tiež kvalitné anglické elektrobicykle.