Kolobežky KOSTKA

Kostka
Spoločnost KOSTKA – Kolobka s. r. o. vznikla v roku 1992 a v súčastosti sa jedná o najväčšieho výrobcu kolobežiek obchodovaných pod jednou značkou na svete. Svoje kolobežky Kostka vyváža do veľkej časti Európy, ale aj do Spojených štátov a Austrálie. Kostka sídli v severomoravských Hanušoviciach, Potůčníku. Výroba prebieha za pomoci moderných laserových technológií a zváracích robotov, čo aj vďaka dôslednej výstupnej kontrole garantuje vysokú kvalitu produktov.

Kolobežky Kostka ako ideálný dopravný prostriedok

Kolobežky Kostka sú kvalitné české kolobežky do každého terénu.
Kolobežky sú skvelým spoločníkom pre turistické výlety aj pohyb po meste. Sú určené pre deti, ale aj dospelých bez rozdielu veku a pohlavia. Deti sa na kolobežkách učia držať stabilitu, dospelí ocenia rýchlu, pohodlnú a v niektorých prípadoch aj adrenalínovú prepravu. Ponúkané kolobežky Kostka sú vybavené vychytávkami ako napr. gélové gripy tlmiace otrasy, alebo plášťami Schwalbe pre jazdu po všetkých terénoch.

Z našej ponuky vyberáme najpredávanejšie: Kostka Hill Max a Kostka Tour Max

 

Pre odber týchto informácií (cca 1x do mesiaca) vyplňte prosím nižšie Váš e-mail. Ako poďakovanie za Váš záujem Vám pošleme

Zľavový kupón - 3 %

na Váš jednorázový nákup v e-shopu!

  • Zadaním e-mailu potvrdzujem zaradenie do zasielanie noviniek.