SKLADACIE BICYKLE BROMPTON

Brompton
BROMPTON sa za viac ako 40-ročnú históriu stal svetovým synonymom pre skladací bicykel (tak ako kedysi u nás skladací bicykel ESKA) a predstihol asi všetky parametry, ktoré ovplyvňujú úžitkovosť skladacieho bicykla. Sú to pevnosť a dĺžka rámu a s tým spojené vynikajúce jazdné vlastnosti, jednoduchá a rýchlá skladnosť, minimálné rozmery a geniálne jednoduchá a príjemná manipulácia s bicyklom v zloženom stave.

Voľba modelu Brompton podľa štýlu jazdy a výšky postavy - riadidlá:

M-typ - univerzálné a najobľúbenejšie tzv. lastovičkové riadidlá pre poholnú a svižnú jazdu. Vyhovujú väčšine užívatelom.
H-typ - zvýšené lastovičkové riadidlá pre pohodlnú a vzpriamenú jazdu. Ideálné pre vysokú postavu (nad 185 cm), alebo pre tých, ktorý uprednostňujú vzpriamenú jazdu na bicykli, alebo majú problém s krčnou chrbticou.
S-typ - športová varianta so širšími, rovnými a nižšie položenými riadidlami pre skutočne svižnú a športovú jazdu, alebo pre nízkú postavu.

- Pre zobrazenie požadovaného typu z našej ponuky, použite filter v ľavom menu, alebo kliknite na obrázok riadidiel: 

Najmä vo vyspelých krajinách, kde automobilová doprava v mestách ustupuje udržateľným a zdravším formám dopravy, získava Brompton na masovej popularite. Kúzlo a prínos bicykla Brompton je najmä v jeho využití - byť vždy po ruke, keď je treba a ticho sa vytratiť, uložiť, trebárs aj do kufra automobilu v momente, keď ho nepotrebujete.
 

Väčšina modelov je skladom v základných farbách čiernej a bielej. Dostupnosť iných farebných kombinácií si prosím overte mailom, alebo telefonicky. 

Viac informácií o aktuálnych akciách a podrobnostiach o bicykloch BROMPTON nájdete na stránke www.anglickalegenda.sk.

Pre odber týchto informácií (cca 1x do mesiaca) vyplňte prosím nižšie Váš e-mail. Ako poďakovanie za Váš záujem Vám pošleme

Zľavový kupón - 3 %

na Váš jednorázový nákup v e-shopu!

  • Zadaním e-mailu potvrdzujem zaradenie do zasielanie noviniek.