Ve středu 8. 9. bude prodejna v Praze a Hradci Králové po celý den zavřena z důvodu inventury.

Kožené sedlo BROOKS Flyer

Vyrobené v Anglicku

Základný, veľmi komfortné Flyer a jeho dámske prevedenie Flyer S sú klasické pružinové sedlá vhodné na dlhé trate, trekking a expedičné jazdy. Sedlo je podmodelom sedla B66 Champion, prvý krát predstavené v roku 1927. Viac

Katalogové číslo: 000076
130,00 € vrátane DPH
  • FARBA BROOKS:

Pre zobrazenie dostupnosti vyberte variant

Popis

Kožené sedlo Brooks Flyer - základný odpružený model

Základné, veľmi komfortné Flyer a jeho dámske prevedenie Flyer S sú klasické pružinové sedlá vhodné na dlhé trate, trekking a expedičné jazdy. Sedlo je podmodelom sedla B66 Champion, prvý krát predstavené v roku 1927. Kožená časť sedla je zhodná s modelom B17, a preto ponúka rovnaký komfort s extra odpružením vďaka dvom zadným pružinám. Prevedenia Flyer Special a Flyer S Special sú naviac s ručne tepanými nitmi.
  • farba kože: hnedá, čierna, medová alebo v prevedení Aged 
  • čierne lyžiny
  • dĺžka: 275 mm
  • šírka: 175 mm
  • výška: 87 mm
  • hmotnosť: 860 g
  • rám: oceľ

Čo sa skrývá pod pojmem Aged Series

kožená sedla Brooks napuštěná speciálními přírodními olejiLen pri častom používaní má koža čas sa prispôsobiť proporciám Vášho tela tak , ako sa od nej očakáva . Ale čo keď na bicykel sadnete raz za týždeň na pár kilometrov a napriek tomu si chcete dopriať krásna sedla Brooks ? Odpoveď je jednoduchá . Aged Series je špeciálna sada sediel Brooks , u ktorej je koža zbrúsená a napustená mixom prírodných olejov tak , aby zmäkla a začala sa prispôsobovať už počas prvého dňa . Sedla majú typickú matnú hnedú farbu . 

Sedlá sú vhodné pre tých , ktorí na bicykli jazdia len málo . Sú schopné sa veľmi rýchlo prispôsobiť tvaru vášho pozadia tak , aby ste si hneď od začiatku mohli užívať maximálneho pohodlia . 

Mnohých z vás teda napadne: 'Ha, tak to by som si Mohol kúpiť Aged a hneď od zaciatku budem mat pohodlíčko. 'Koža je však mäkké a ak by ste na nom jazdil príliš často, mohla by sa zrútiť. A to hľa v prípade, že ho budete pravidelne naťahovať naťahovacou skrutkou. 

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk

Podobné produkty