WOOM limitky a VÝHODNÉ štartovacie balíčky - SKLADOM

Maxi Micro Deluxe skládací Bright blue LED

hp_kolobezky

Skladacia kolobežka Micro Maxi Deluxe LED je zábavná a stabilná kolobežka určená pre deti od 5 do 12 rokov. Zatáča prenášaním váhy, jazda je tak zábavnejšia a je veľmi podobná skateboardingu alebo snowboardingu. Je to sestra kolobežky Micro Maxi Deluxe a väčšia sestra kolobežky Micro Mini Deluxe LED. Viac

Katalogové číslo: 006581
157,00 € vrátane DPH
  • FARBA:

Skladom

Popis

Nášľapná doska rady MAXI DELUXE má zvýšenú tuhosť a stabilitu, ku ktorej prispievajú aj dve zadné kolieska. Vďaka tejto tuhosti zvládne kolobežka krátkodobú záťaž aj 70 kg, aj keď predpísaná nosnosť je 50 kg. Na hornej časti nášľapnej dosky je dizajnový silikónový nápis, ktorý zabraňuje skĺznutiu nohy z dosky. V zadnej časti je nad zadnými kolieskami nášľapná brzda a reflexné prvky. Všetky hrany dosky sú zaoblené pre zvýšenie bezpečnosti pri manipulácii.
Riadiaci tyč je eloxovaná vo farbe kolobežky a je výškovo nastaviteľná v rozsahu od 68-92 cm nad zemou. Je možné ju kedykoľvek jednoducho a rýchlo zložiť, čím ušetríte miesto pre uskladnenie.
Rukoväte riadidiel sú z kvalitných materiálov a na okrajoch majú ochranný prvok, ktorý zabraňuje pošmyknutiu ruky do strany, chráni prsty pri tesnom prejazde okolo pevných prekážok, ale ochráni napríklad aj lak auta, keď to jazdec neodhadne.
O zatáčanie sa stará jedinečný mechanizmus, ktorý zatáča naklonením riadiacej tyče a prenesením váhy. Jazdec má pri jazde na asfalte podobné pocity ako pri surfovaní, jazde na snowboarde či skateboarde.
Pohyb Maxi Micro Deluxe zaisťujú celkom 4 kolieska s kvalitnými ložiskami. Predné dve kolieska majú veľkosť 120 mm. Sú osadená LED svetlami, ktorá nepotrebujú batériu a ktorá začnú svietiť vo chvíli, keď sa kolobežka rozbehne. Zadné dve 80 mm kolieska sú umiestnené na stredovej osi tak, aby neprekážala odrazové nohe ani pri mohutnom odraze.
Maxi Micro Deluxe je veľmi zábavná kolobežka s výrazným zážitkom pri jazde na kratšie vzdialenosti. Ak potrebujete prekonávať dlhšie vzdialenosti, odporúčame pre staršie deti kolobežky typu Speed+ a pre mladšie deti radu Sprite, Sprite Deluxe alebo Cruiser.

JEDINEČNOST

  • zatáča prenesením váhy a naklonením riadiacej tyče
  • nastaviteľná výška riadidiel
  • bezpečné a intuitívne ovládanie
  • klasické výškovo nastaviteľné riadítka v tvare T pre väčšiu stabilitu pri riadení
  • protišmykové nápisy na doske
  • ľahké skladanie
  • moderný a štýlový dizajn
  • LED kolieska
Určené pre Zábava, pohyb, do školy
Vekové rozmedzie 5 - 12 rokov
Hmotnosť 2,8 kg
Nosnosť 50 kg
Zložené rozmery

d.56 x š.26 x v.21 cm

Špecialita Stabilita, naklonenie, LED kolieska
Nastaviteľná výška Áno
Možnosť vybratia Áno
Výška riadidiel 69 - 92 cm
Šírka riaditok 26 cm
Skladacia tyč Áno
Veľkosť koliesok 120 / 80 mm
Šírka koliesok 24 mm
Materiál koliesok PU
Typ koliesok 78° Shore A
Šírka dosky 14,2 cm
Dĺžka dosky 33 cm
Materiál dosky Vyztužený plast
Výška od zemi 5,5 cm
Zloženie rukovätí Nie
Brzda Áno
Očko na popruh Nie

 

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk

Konfigurátor

Helmy

Rukavice

Zámečky

Doplňky