Pracuj u nás! KARIÉRA A VOLNÉ POZICE

Gocycle G4i+ skladací elektrobicykel

Gocycle odhaľuje svoj inovatívny rad elektrických bicyklov novej generácie. Gocycle G4, G4i a G4i+ nastavujú nový štandard pre ľahký dizajn, inovácie a výkon v segmente prenosných mestských elektrobicyklov. Vo svojej triede popredné skladacíe elektrobicykle Gocycle sú kompaktné s nezameniteľným dizajnom od význemného Richarda Thorpe, ktorý dlhé roky navrhoval pre McLaren Cars, Bentley aj Ferrari. Viac

Katalogové číslo: 007652
6 999,00 € vrátane DPH
  • FARBA:

Na objednávku (dodanie upresníme)

Popis

GOCYCLE G4i+ - SKLADACÍ ELEKTROBICYKEL

Elektrický bicykel Gocycle je opisovaný ako atraktívny dvojkolesový stroj, za korým sa otočí asi každý. Model G4i+ je navrhnutý tak, že jeho zložením dostanete jeden kompaktný kus s ktorým viete rýchlo nastúpiť aj do električky.
Tak ako predošlé modely Gocycle, jeho prevody sú ovládané elektronicky a sú úplne schované, tak ako reťaz. Tento elektrobicykel a jeho ovládenie je možné nastaviť pomocov aplikácie (Android, iPhone) pomocov Bluetooth v rôznych jazdných režimoch. Meniť môžete parametre ako je maximálna rýchlosť, sila príšľapu, alebo výkon motoru pre doladenie vášho jazdného štýlu.
 
Úplne nový motor G4drive™ - Na mieru vyvinutý hladký a tichý pohon G4drive™ od spoločnosti Gocycle poskytuje väčší krútiaci moment v kompaktnom balením, ktorý je špičkou vo svojej triede.
Karbónový stredný rám - Tento centrálny komponent monokokového podvozku G4 má dôležitú úlohu spojiť hydroformovaný hliníkový predný rám a Gocycle patentovanú horčíkovú zadnú stavbu bicykla Cleandrive.
Karbónová jednostranná predná vidla - V úplne novej karbónovej prednej vidlici s uchytením z jednej strany je umiestnený plne integrovaný elektromotor G4drive™. Jej hladké a plynulé línie pomáhajú znižovať namáhanie a celkovú hmotnosť.
Nové plášte Gocycle - Pneumatiky s dezénom inšpirovaným súťažou MotoGP a zmesou kremíka pre vynikajúcu priľnavosť a spoľahlivú ovládateľnosť.
Integrovaný USB port - 1Ah nabíjačka USB na nabíjanie telefónu
Blooetooth s nízkou spotrebou - Vylepšené pripojenie telefónu a Gocycle aplikácie 
 

Exkluzívna edícia, Gocycle G4i+ s ľahkým karbónovým variantom svetového rýchlostného rekordu Gocycle PitstopWheels®. Halo G4i+ ponúka maximálny výkon v mestských e-bicykloch..

Modely Gocycle G4i+ obsahujú aktualizované verzie špičkových technológií Gocycle zameraných pre jazdcov. Patrí medzi ne na mieru vyrobený kokpit jazdca inšpirovaný F1, prediktívne elektronické radenie a patentované denné svietenie inšpirované automobilom (DRL), ktoré zvyšuje bezpečnosť jazdca tým, že hobude vidieť z väčšej vzdialenosti. Mnohé z jedinečných nastavení zameraných na jazdca sú teraz nastaviteľné prostredníctvom aplikácie GocycleConnect.

Gocycle G4i+ bude poháňaný úplne novým elektromotorom G4drive™. G4drive™ poskytuje hladkú a tichú jazdu, pričom poskytuje väčší krútiaci moment a schopnosť štartu pri nízkych otáčkach – to všetko v rámci kompaktného balíka, ktorý je najlepší vo svojej triede. Patentovaná prevodovka G4drive™ a prevodovka sa vyvíjajú už niekoľko rokov a vo výskumnom a vývojovom zariadení spoločnosti Gocycle boli podrobené mnohým testom, aby sa zabezpečilo, že budú spĺňať vysoké štandardy spoľahlivosti G4i+.

Úplne nová jednostranná predná vidlica z uhlíkových vlákien obsahuje plne integrovaný elektromotor G4drive™ a spája podvozok Gocycle G4i+ s vozovkou. Jeho hladké a plynulé línie poskytujú čistú estetiku a zároveň pomáhajú znižovať stres a celkovú hmotnosť. Bol navrhnutý s väčšou vertikálnou poddajnosťou pre lepší komfort pri zachovaní smerovej tuhosti pre isté riadenie v zákrutách.

Preslávená ovládateľnosť Gocycle je ďalej vylepšená uvedením nového ľahšieho a presnejšieho stredového rámu z uhlíkových vlákien, ktorý tvorí monokokový podvozok Gocycle G4i+. Poskytuje silné jadro a má dôležitú úlohu spojiť hydroformovaný hliníkový predný rám a patentovaný horčíkový Cleandrive od Gocycle. Tri rôzne komponenty, tri rôzne materiály, každý optimalizovaný pre tri rôzne úlohy.

Jazdci si užijú ešte plynulejšiu jazdu vďaka novým špeciálnym pneumatikám Gocycle inšpirovaným MotoGP. Ľahké pneumatiky sú naplnená zmesou oxidu kremičitého pre vynikajúcu priľnavosť a bezpečnú ovládateľnosť. Ich širší dizajn a zvýšený objem vzduchu sľubujú pohodlnú jazdu po mestských povrchoch.

Odnímateľná výkonná lítium-iónová batéria Gocycle G4i+ je hladko integrovaná do hydroformovaného hliníkového rámu G4i+. Poskytuje dojazd až 50 míľ (80 km) pre G4i+ (v závislosti od vstupu pedálu) s 3,5-hodinovým rýchlym nabíjaním, ktoré je teraz štandardom v celom rozsahu z novej 4A 36V nabíjačky Gocycle.

Intuitívny skladací mechanizmus umožňuje zložiť a zložiť Gocycle G4i+ do kompaktného balenia len za 10 sekúnd. Po zložení je možné bicykel posúvať na kolieskach, vďaka čomu je neuveriteľne všestranný a ľahko sa s ním žije. Populárny systém rýchleho skladania je ešte robustnejší so zavedením jediného titánového kolíka, ktorý udržuje rýchloskladací kĺb dokonale zarovnaný.

Diskrétny integrovaný USB port na riadidlách, ktorý umožňuje nabíjanie telefónu alebo iných malých zariadení z batérie bicykla, keď sa nepoužívajú. Krátko po uvedení na trh bude k dispozícii špeciálna súprava príslušenstva Gocycle série G4 vrátane nových blatníkov, svetiel a aktualizovaného zadného nosiča série G4. G4i+ bude kompatibilný s existujúcou prednou taškou Gocycle a cestovným puzdrom na mieru. Voliteľné integrované jazdné svetlá sú teraz inovované na Super Nova a sú ovládané úplne novým ovládačom G4, ktorý ich automaticky zapína a vypína pri pohybe.

Gocycle G4i+ je kompatibilný aj s aplikáciou GocycleConnect App, ktorá poskytuje nekonečné prispôsobené jazdné režimy, ako aj zaujímavé zdravotné štatistiky, ako sú spálené kalórie, maximálny a priemerný výkon pedálov. Pripojenie k aplikácii bolo vylepšené zahrnutím technológie Bluetooth s nízkou spotrebou energie.

 
 
 
 
Farba G4i+ Červená, Lesklá čierna
Veľkosť rámu Univerzálna
Spôsob skladania Rýchle skladanie rámu a riadidiel
Materiál rámu Hydroformovaný hlavný (predný) rám - 6061 T6 (hliníková zliatina), stredný rám - karbón, zadná stavba Cleandrive - strekovaná zliatina horčíka
PitstopWheel® Carbon Fibre with center hub mount
PitstopWheel® farba Lesklý čierny
Radenie motorového pohonu Pedal Torque sensing - snímanie točivého momentu pedálu - snímač točivého momentu dokáže presne merať silu vášho šlapania a citlivo podľa neho reguluje výkon elektromotoru
Daytime Running Light (DRL)* Gocycle Proprietary Light Pipe Technology, 4 running modes, user selectable
Smart Device Connectivity  GocycleConnect® App cez bezdrôtové Bluetooth®
Jezdné režimy City, Eco, On-Demand, Custom. Programovateľné pomocou aplikácie GocycleConnect™ App
Rýchlosť elektrického pohonu  25 km / h
Rozsah Až 80 km v závislosti na pedálovej asistencii
Motor Gocycle (proprietary) pohon v prednom náboji, G4drive s pohonom 250 W 
Batéria Rýchlo odnímateľná lítio-iónová, 10,4Ah, 36V, približne 375 Wh
Doba nabíjania 3,5 hodiny
Ovládač motora Patentovaný Gocycle
Displej riadidiel Integrated dashboard display with fuel gauge, speed, gear, efficiency or Smart Device a GocycleConnect™ App
Radenie Gocycle electronic Predictive Shifting
Prevodovka Patentovaná Cleandrive® Shimano Nexus 3-rýchlosti
Prevodové palce 1. = 39,1 in, 2. = 53,3 in, 3. = 72,5 in
Prevodový vývoj 1. = 3,1 m, 2. = 4,3 m, 3. = 5,8 m
Brzdy Hydraulické kotúčové brzdy, predná a zadná
Plášte Gocycle All Weather (406-60, 20 x 2,25 in)
Predná vidlica s motorom Patentovaná Gocycle s uchytením z jednej starny, karbónová, pevná
Zadné odpruženie Gocycle Lockshock™ 25 mm (1 in) travel
Sedlo Velo D2 Comfort, Chro-mo lyžiny
Sedlovka 34,9 mm hliník
Pedále MKS UX-D, One side EZY Detachable Pedal
Rukoväte Gocycle Ergo Comfort
Rozmery uskladneného bicykla

So stojanom dole: d. 830 x š. 370 x v. 750 mm a sklopenými pedálmi.
So stojan hore: d. 880 x š. 370 x v. 615 mm a sklopenými pedálmi.

Minimálna výška sedadla 880 mm
Trubka riadidiel Rýchlo skladacia
Rázvor 1065 mm
Výška stredového zloženia 275 mm
Hmotnosť 16.9 kg (38,8 lbs) so stojanom a pedálmy
Maximální hmotnosť jazdca**  100 kg, vrátane oblečenia a batožiny

 

*Účelom DRL je zlepšiť viditeľnosť Gocycla pre ostatných účastníkov cestnej premávky. Nie je určený ako náhrada predných a zadných svetiel a mal by byť doplnený ďalšou sadou predných a zadných svetiel schválených pre územie, na ktorom jazdíte. Odporúčame vám, aby ste sa poradili s renomovaným predajcom bicyklov.

**Tento výrobok bol navrhnutý s maximálnym odporúčaným hmotnostným limitom 100 kg pre jazdca, oblečenie a všetku batožinu a je určený na používanie na spevnených cestách. Pre jazdca a batožinu s hmotnosťou 100-115 kg: štýl jazdy, stav vozovky, tlak v pneumatikách a poloha batožiny môžu znížiť životnosť výrobku. Hmotnosť batožiny by nemala presiahnuť 10% celkovej hmotnosti jazdca a batožiny. Nikdy neprekračujte hmotnosť jazdca a batožiny 115 kg. Prekročenie tohto limitu má za následok stratu všetkých záruk a môže mať za následok, že výrobok nebude bezpečný na prevádzku.

 

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk