TowWhee ťažné lano

TowWhee je elastické ťažné lano na tahanie detí, ale aj dospelých na bicykli tak, aby lano mezi vami neplandalo a nezaplietlo sa do kolies. Využijete ho tiež pre skialpining, pri učení dieťaťa lyžovat atď.  Viac

Katalogové číslo: 006694
49,00 € vrátane DPH
  • FARBA:

Skladom

Popis

Červené TowWhee -  odpružené.

TowWhee je pružné ťažné lano pre cyklistiku. Je vyrobené z elastickej gumy, ktorá je schovaná v odolném tkanom obale. Lano váží iba 142 gramov a bolo vyvinuté špeciálne pre ťahanie detí, tak aby mezi bicyklami neplandalo a nezaplietlo sa do kolies. Pri základnej dĺžke má lano 1,42 metrov a pri maximálnom roztiahnutí má lano 4,32 metrov a to vám pomôže zdolať všetky kopce s vašimi deťmi. Maximálné zaťaženie je 226 kg.
Obmedzenia:
  • Maximálna rýchlosť: 13 km/h
  • Používať max. do -12°C

Zelené TowWhee - odpružené pre dospelých.

TowWhee je pružné ťažné lano pre cyklistiku. Je vyrobené z elastickej gumy, ktorá je schovaná v odolnom tkanom obale. "Zelené" lano je variant určený na väčšiu záťaž a váhu. Lano váži iba 142 gramov a bolo vyvinuté špeciálne pre ťahanie juniorov a dospelých, tak aby medzi vami neplandalo a nezaplietlo sa do kolies. Pri základnej dĺžke má lano 1,42 metrov a pri maximálnom roztiahnutí má lano 4,32 metrov a to vám pomôže zdolať všetky kopce s vašimi parťákmi. Maximálne zaťaženie je 226 kg.
Obmedzenia:
  • Maximálna rýchlosť: 13 km/h
  • Používať max. do -12°C

Modré TowWhee - odpružené zimné (4 season)

TowWhee je pružné ťažné lano pre cyklistiku. Je vyrobené z elastickej gumy, ktorá je schovaná v odolnom tkanom obale. "Modrá" varianta so sebou prináša špeciálnu vnútornú konštrukciu, ktorá odolá aj mínusovým teplotám a dá sa tak použiť aj na zimné športy. Lano možno používať aj v lete. Lano váži iba 142 gramov a bolo vyvinuté špeciálne pre ťahanie detí, tak aby medzi vami neplandalo a nezaplietol sa medzinohy,alebo do kolies bicykla. Pri základnej dĺžke má lano 1,37 metrov a pri maximálnom roztiahnutí má lano 3,66 metrov a to vám pomôže zdolať všetky kopca s vašimi deťmi. Maximálne zaťaženie je 226 kg.
Obmedzenia:
  • Maximálna rýchlosť: 13 km/h

Čierne TowWhee - odpružené pre e-bike/moto.

TowWhee je pružné ťažné lano pre elektrocyklistiku a motorky. Obsahuje špeciálnu vnútornú konštrukciu, ktorá je pripravená na väčšiu záťaž a váhu motoriek a elektro bicyklov. Lano váži iba 142 gramov a bolo vyvinuté špeciálne pre ťahanie elektrobicyklov a motoriek, tak aby medzi vami neplandalo a nezaplietol sa do kolies. Vďaka svojej ľahkej váhe, je skvelým pomocníkom na výjazdy i preteky, nepojazdná motorka sa tak bezpečne dostane do depa. Toto lano je univerzálnym pomocníkom: môžete ťahať svoju motorku, ale zároveň aj svoje deti na bicykli. Pri základnej dĺžke má lano 1,83 metrov a pri maximálnom roztiahnutí má lano 4,87 metrov a to vám pomôže zdolať všetky kopca s vašimi deťmi. Maximálne zaťaženie je 453 kg.
Obmedzenia:
  • Maximálna rýchlosť: 13 km/h
  • Používať max. do -12°C

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk

K produktu odporúčame