LIMITOVANÁ PONUKA - ZĽAVA NA DETSKÝ BICYKEL WOOM 3

Čelovka Bookman

Bookman Monocle je štýlová, ľahká a dobíjateľná čelovka, ktorá je špeciálne navrhnutá na behanie. Má kompaktné, ale vysoko výkonné svetlo bez zbytočných funkcií, takže sa môžete venovať ibaa svojim aktivitám. Viac

Katalogové číslo: 007388
49,00 € vrátane DPH
  • FARBA:

Skladom

Popis

Čelovka Bookman Monocle s 225 lumenmi, priamim svetlom a tromi rôznymi režimami je ideálna pre outdoorové aktivity pri slabom osvetlení, kedy poskytuje športovcovi lepšiu viditeľnosž a viac bezpečia. Malé rozmery a nízka hmotnosť minimalizujú jej odskakovanie.

Čelovka Monocle má plynulé nastavenie uhla, takže ju môžete nasmerovať presne tam, kam potrebujete. S čistým, minimalistickým vzhľadom a farbami tejto sezóny, ktoré vylepšia váš outfit, nastaviteľným elastickým popruhom, takže bezpečne sedí a nadrozmerným tlačidlom, ktoré sa ľahko ovláda aj v rukaviciach.

Podržaním tlačidla zapnutia/vypnutia (on/off) sa svetlo zablokuje a zníži sa riziko jeho náhodného zapnutia pri balení do tašky.

Monocle bol ocenený prestížnou cenou za dizajn German Design Award!

Svietenie:

  • 225 lumens
  • 3 módy: 100%, 50%, 15% 

Nabíjanie:

  • Micro-USB (nabíjací kábel nie je súčasťou balenia). Firma Bookman sa rozhodla znížiť dopad na životné prostredie a redukovať elektronický odpad, čo viedlo k nezahrnutiu kábla do balenia.

Doba svietenia:

  • cca 10 hodín

Rozmery:

  • 55 x 31 mm (bez popruhu)
Režim Svietivosť (lúmeny) Čas svietenia (hodiny)
High 225 1.5
Mid 110 4
Low 35 10

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk