WOOM limitky a VÝHODNÉ štartovacie balíčky - SKLADOM

Festival Cyklošpecialít
majstrovstvá Brompton ČR a SR 2021

Stretnutie priaznivcov skladacích bicyklov Brompton sa v tomto roku 2021 uskutoční v krásnom meste Hradec Králové v Českej Republike v rámci akcie Hradecký cyklo festival.

V tomto roku bude pripravená chill zóna v neďalekom mestskom parku, ktorá bude vyhradená len pre fanúšikov skladacích bicyklov Brompton. Celé zázemie bude na jednom mieste a pritom kúsoček (skoro nadohľad) od celého preteku Veľkej ceny. Pripravené bude štýlové pohostenie, prostredie pre rodiny s deťmi a pre všetkých nadšencov skladačiek Brompton.

Tešiť sa môžete na preteky na kolobežkách, na cestných bicykloch, a samozrejme na preteky skladacích bicykloch Brompton i tradičnú súťaž Brompton Best Dress. Nebude chýbať umelecké vystúpenie divadlokufr.cz. Počas popoludnia bude prebiehať kvalifikácia súťaže v skladání bicykla Brompton na čas, ktorej finálové vyvrcholenie prebehne na hlavnom pódiu pri vyhlásení výsledkov pretekov.

Program celej akcie nájdete tuhttps://www.rafkarna.cz/velka-cena

Pokiaľ máte záujem o zapožičanie bicykla na deň akcie, napíšte na hradec@cyklospeciality.cz so žiadosťou o rezerváciu.

Tento rok teda opäť v Hradci Králové privítame celosvetový fenomén Brompton! Jedná sa o exhibíciu i preteky súčasne, a to na týchto legendárnych skladacích bicykloch, ktoré majú do klasickej "Esky" veľmi ďaleko. Príďte sa presvedčiť, že aj na "skladačke" sa dá poriadne pretekať.

 

Registrácia do pretekov prebieha na webe hlavného usporiadateľa a štartovné je 400 Kč.

Pre najnovšie informácie o Brompton majstrovstvách, navštívte Facebook udalosť, kde sa budú aktualizovať všetky informácie o pretekoch. Prípadne môžete zavolať na naše telefónne číslo +420 737 828 761 alebo nám napíšte na email hradec@cyklospeciality.cz.

Tešíme sa na Vás na festivale. Tím Cyklošpecialít.

LIMITOVANÉ TRIČKÁ K VÝROČIU

Videá z predchádzajúcich rokov