Pracuj u nás! KARIÉRA A VOLNÉ POZICE

Filtrovať podľa ceny
151.15 805.66
Manufacturer

Výška rozkroku
0 59
Odpruženie

Terén

Váha
0 9
Vek dieťaťa

Zúžiť výber

Early Rider EARLY RIDER

Early rider je rodinná anglická firma a prvné odrážadlo sa zrodilo v garáži majiteľa – Andyho Lovelenda. Pre svojho syna chcel niečo iné ako plastové motorky, či kovové odrážadlá dostupné na trhu. Rozhodol sa preto vyrobiť odrážadlo z dreva. Urobil až tak dobre, že začal vyrábač ďalšie kúsky pre svojich známych, čo viedlo k zrodu firmy EARLY RIDER. Dnes je to jedna z najprogresivnejších firiem v oblasti detskej cyklistiky.

Drevené odrážadlá Early Rider sú vyrobené z vrstvenej vodeodolnej brezovej preglejky, ktorá odolá bez problémov nešetrnému detskému zaobchádzaniu ale aj počasiu. Kolesá sú vybavené kvalitnými ložiskovými stredmi, a teda máme tu odrážadlo s veľmi dobrými jazdnými vlastnosťami. Pri všetkých odrážadlách early rider je možné nastaviť výšku sedla a odmedziť otáčanie riadítok pre začínajúceho jazdca.

Drevené odrážadlá Early Rider sa vyrábajú v 3 variantoch:

Najmenšie -  Lite má spodnú polohu sedla 29 cm a je vhodné pre najmenšie deti vo veku už od 18 mesiacov.

Stredný model – Classic, je optimálným štartovacím odrážadlom pre deti vo veku od 2 do 4 rokov.

Novinka – Bonsai, z vrstvenej ohýbanej masívnej preglejky vyniká nádherným dizajnom a skvelými komponentami. Je vhodné pre deti vo veku od 2 do 4 rokov.

Odrážadlo pre najmenších ( od 10 mesiacov) - Spherovelo sa len narodilo, a už získalo niekoľko prestížnych ocenení za dizajn. Získalo cenu Red dot design a Junior toy design. Jedinečná konštrukcia s použitím gule namiesto kolesa umožňuje prakticky jazdu do všetkých strán a z odrážadla robí úžasnú hračku pre najmenšie deti. Už od 10 mesiaca sa na ňom dieťa učí základné motorické zručnosti. Hneď ako dieťa zvládne ovládanie odrážadla môžete odmontovať oporné kolieska a pustiť sa do prvých nácvikov rovnováhy. Vyrába sa v červenej, bielej, zelenej a modrej farbe.

 

Ultraľahký detský bicykel BELTER 16 -  hlavným cieľom dizajnérov anglickej firmy Early rider bolo maximálne zníženie váhy detského bicykla. BELTER má 16´´kolesá a nádherné prevedenie rámu a prednej vidlice v brúsenom hliníku, prichádza na trh s váhou  len 5,6 Kg!

Ďalším jedinečným prvkom bicykla BELTER je prevodový remeň namiesto reťaze - odtiaľ vychádza aj anglický názov bicykla BELTER. Toto riešenie prináša okrem úspory váhy aj vyššiu bezpečnosť, prevádzkovú čistotu a bezúdržbovosť bicykla.

https://earlyrider.com/

/sk/vyrobcovia/early-rider/