Sedlá Brooks - kožené a rada Cambium

Brooks
Anglický tradičný výrobca BROOKS zosobňuje to najlepšie z ponuky kožených sediel a doplnkov už od roku 1866! Ničmenej treba povedať, že BROOKS nezaspal dobu a vyvíja stále nové produkty, ktoré majú neuveriteľnú životnosť a skvelú funkčnosť a naviac skvelý dizajn. Skutočne štýlové a odolné sú napríklad brašny a batohy z kolekcie "waxed cotton" (olejované plátno, ktoré je vodoodpudivé), alebo kaučukové sedlá CAMBIUM.

V našej ponuke sediel nájdete najmä kožené sedlá anglického výrobcu BROOKS. Absolútnou novinkou v ponuke sú kaučukové sedlá CAMBIUM, ktoré sú vhodné aj pre športové využitie. Ak hľadáte kožené sedlo v priaznivejšej cenovej kategórii, neváhajte siahnuť po značke KOLOS, ktorú tiež nájdete v našej ponuke.

 

Vyberáme sedlo na bicykel

Vybrať sedlo na bicykel nie je zložité. Riadi sa jednoduchým pravidlom, mäkké sedadla na bicykel volia tí, ktorí preferujú pohodlnú jazdu, profesionálni športovci dávajú prednosť tvrdším variantám, kde sa dôraz kladie na nízku hmotnosť a anatomické tvarovanie. V našej ponuke nájdete pohodlné aj športové sedadlá na bicykel elegantného anglického štýlu a rôznych farebných kombinácií.

Pre odber týchto informácií (cca 1x do mesiaca) vyplňte prosím nižšie Váš e-mail. Ako poďakovanie za Váš záujem Vám pošleme

Zľavový kupón - 3 %

na Váš jednorázový nákup v e-shopu!

  • Zadaním e-mailu potvrdzujem zaradenie do zasielanie noviniek.