Filtrovať podľa ceny
0 2250
Manufacturer

Veľkosť

Zúžiť výber

HELMY PRE DETI

Detské prilby

Detská helma na bicykel je nevyhnutným prvkom zaručujúcim bezpečnosť vášho dieťaťa. Bez prilby by sa dieťa v žiadnom prípade nemalo vydať na bicykel, kolobežku či inline korčule. Naviac podľa zákona je povinné nosiť helmu u detí a mládeže do 18-tich rokov. Ponúkame detské prilby v modernom dizajne a ich nosenie je pre deti príjemné a tak aj nenútené. Detské helmy majú možnosť regulácie vďaka otočnému koliesku v zadnej časti.

Detské helmy nemusia byť nudné

U detí nie je dobré podceňovať bezpečnosť. Spoločne s chráničmi detské helmy zaručujú ochranu vaších detí na lyžiach, bicykli, inline korčuliach a ďalších športoch. Pretože deti milujú farby a veselé vzory, rozhodli sme sa dodávať jedinečné detské helmy značky NUTCASE. U ktorého iného výrobcu máte možnosť vybrať si detskú helmu v džokejskom štýle, alebo s vyobrazením melóna, alebo kvetov? Naviac všetky detské helmy prešli prísnou bezpečnostnou atestáciou od renomovaného výrobcu.

/helmy/detske

Dětské přilby

Dětská helma na kolo je nezbytným prvkem zaručující bezpečnost vašeho dítěte. Bez přilby by se v žádném případě dítě nemělo vydat na kolo, koloběžku či inline brusle. Dle zákona je navíc nosit helmu na kolo u dětí a mládeže do 18-ti let povinné. Nabízíme dětské přilby v moderních designech, jejichž nošení je pro děti příjemné a tedy i nenucené. Barevné dětské helmy na kolo mají možnost regulace díky otočnému kolečku v zadní části.

Dětské helmy na kolo nemusí být nudné

U děti není radno podceňovat bezpečnost. Společně s chrániči dětské helmy zaručí ochranu vašich dětí na lyžích, kole, inline bruslích a dalších sportech. Jelikož děti milují barvy a veselé vzory, rozhodli jsme se dodávat jedinečné dětské helmy značky NUTCASE. U kterého jiného výrobce máte možnost zakoupit dětskou helmu v žokejském stylu, s vyobrazením melounu či květin? Navíc všechny dětské helmy prošly přísnými bezpečnostními atesty od renomovaného výrobce.

Myslíme i na ty nejmenší. V nabídce máme i speciální helmy pro malé děti, které se skvěle hodí na odrážedla i na koloběžku. Všechny helmy splňují přísné normy CPSC & CE EN 1078.