LIMITOVANÁ PONUKA - ZĽAVA NA DETSKÝ BICYKEL WOOM 3

Filtrovať podľa ceny
151.15 231.82
Manufacturer

Výška rozkroku
0 36
Vek dieťaťa

Zúžiť výber

ŠTÝLOVÉ DETSKÉ ODRÁŽADLÁ EARLY RIDER

VÝROBCI:
     
DOPORUČUJEME:

 DOPLNKY NA ODRÁŽADLÁ DETSKÉ HELMY ZVONČEKY

/detske-odrazadla/vyrobci/early-rider/
 • hp_odrazedla_SK
  179,90 € vrátane DPH
  Skladom
 • hp_odrazedla_SK
  169,90 € vrátane DPH
  Skladom
 • hp_odrazedla_SK
  149,90 € vrátane DPH
  Skladom
 • 199,00 € vrátane DPH
  Nie je skladom

Early Rider sa zrodil v Anglicku, keď Andy Loveland chcel v roku 2006 pre svojho syna odrážadlo bez postranných koliesok. Zároveň mal predstavu o niečom funkčnom, ale zároveň s nezameniteľným dizajnom a z prírodných materiálov. Nič čo by odpovedalo jeho predstave však na trhu nenašiel a tak sa rozhodol vytvoriť vlastný prototyp inšpirovaný motorkami Harley Davidson a model Classic bol na svete! Od tej doby je značka Early Rider najrýchlejšie rastúcov spoločnosťou produkujúcou odrážadlá pre deti. Odrážadlá Early Rider sú vyrobené z vodeodolnej preglejky, ktorá bez problémov vydrží nápor vašich ratolestí aj vonkajšie uháňanie mlákami. Kolesá sú osadené veľmi kvalitnými nábojmi, ktoré zaručujú veľmi plynulú a jednoduchú jazdu.

Detské odrážadlá čiže bicykle bez pedálov sú novým, efektívným spôsobom ako držať rovnováhu. Deti neskôr veľmi rýchlo a jednoducho prechádzajú na klasický šlapací bicykel a to väčšinou bez použitia pomocných koliesok. Ďalšou obrovskou cnosťou odrážadiel je, že umožnia rodičom absolvovať dlhšie výpravy aj s najmladšími deťmi - deti na odrážadle lepšie držia krok s dospelými.

Anglické odrážadlá EARLY RIDER vynikajú svojím jedinečným dizajnom, spracovaním a použitými prírodnými materiálmi. Veríme, že už od útleho veku je potrebné budovať vzťah k prírodným a obnoviteľným materiálom. Uvedomte si napríklad, koľko plastov obklopuje vaše dieťa?!

Odrážadlá EARLY RIDER sa vyrábajú v troch veľkostiach, podľa veku a vzrastu vašej ratolesti. Pre tých najmenších je určený model LITE a BONSAI pre deti vo veku od 2 rokov, ničmenej máme skúsenosť že mnoho zdatných malých jazdcov na nich nasadá už od veku 1,5 roka! Je tomu tak vďaka jedinečne nízkemu umiestneniu sedlovky v najnižšej polohe, ktorá je 29 cm pri modeli LITE a 35 cm pri modeli BONSAI. Staviteľná sedlovka však umožňuje využitie tohoto typu až do veku cca 3,5 roka. Pre staršie deti vo veku cca 2,5 až 4,5 roka už doporučujeme väčší model CLASSIC, ktorý dieťaťu vydrží výrazně dlhšie. Pre tých najvätších nezbedníkov je určený model EVO s opierkami na nohy pre zdatných jazdcov. Veľkou prednosťou odrážadiel EARLY RIDER je možnosť voľby obmedzeného a voľného riadenia (okrem modelu Bonsai). V praxi sa jedná o to, že v prvných týždňoch nastavíte prednú vidlicu do polohy pre obmedzené zatáčanie - nehrozí tak zablokovanie predného kolesa a pád začínajúceho jazdca, ktorý by mohl odradiť od ďalšieho 'tréningu'. Naopak, akonáhle sa jazdec trošku otrká, je potrebné riadenie uvoľniť, pretože obmedzuje „v rozletu“ a málinko staršie deti potom také odrážadlo odhadzujú, že nezatáča... problém je aj pri použití v interiéry - málokdo asi má obývačku s polomerom 10 m :-)

Špecifikácia odrážadiel EARLY RIDER:

Anglický Early Rider sa oproti väčšine odrážadiel na trhu vymyká svojím jedinečným a štýlovým dizajnom, použitými materiálmi a kvalitou zpracovania. 

 • odolný rám odrážadla z vodeodolnej preglejky s vypálenými symbolmi sú hlavný estetický prvok odrážadla.
 • vidlica s dvoma voľbami - obmedzeným rozsahom otáčania - pre začínajúcich jazdcov je vhodná varianta s obmedzeným riadením - nehrozí tak, že se predné koleso príliš pretočí a malý jazdec si dá na nos. Naopak pre „otrkaných motorkárov“ sa obmedzenie riadenia uvoľní a odrážadlo môžu využiť naplno. Toto riešenie riadenia je prednosťou, ktorú mnoho odrážadiel na našom trhu neponúka. 
 • tvarované sedlo z umelej kože - keď už v štýle tak aj sedlo s logom Early Rider! Pohodlné, ergonomické sedlo je poťažené umelou kožou.
 • nízka váha – malé dieťa si odrážadlo samo zdvihne zo zemi, poponesie, vytlačí do kopce... Váha modelu LITE je iba 3,25 kg!
 • nastaviteľná výška sedlovky – podľa aktuálnej výšky dieťaťa.
 • najnižšia poloha sedla je iba 29 cm – Early Rider LITE tak môžu osedlať aj deti mladšie ako 2 roky!
 • bezpečnosť – riadidlá sú opatrené tvrdenými penovými rukoväťami, ktoré sa dobre držia, ale sú aj bezpečné. Na odrážadle nie sú žiadne ostré hrany, o ktoré by sa dieťa mohlo poraniť. Všetky typy odrážadiel Early Rider majú certifikát kvality a bezpečnosti pre používanie.
 • opraviteľnosť - Early Rider je jediné odrážadlo, ktoré sa dá vďaka použitému materiálu aj po rokoch používania a pri troške šikovnosti otecka opravit tak, že bude zase ako nové aj pre súrodenca. Väčšinou to nie je potrebné, ale možno máte nezbedníka, takže odrážadlo môžete ľahko prebrúsiť a prelakovať a stroj je zase funglovka... :-)

Farba odrážadla je daná prírodným materiálom, ale je možná objednávka v ružovom, alebo modrom prevedení hlavného rámu.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 • Odrážadlá EARLY RIDER získali celú radu ocenení na medzinárodných výstavách.
 • Odrážadlá EARLY RIDER sa môžu pochváliť štyrmi európskymi certifikátmi kvality a bezpečnosti.
 • Odrážadlá vyhovujú európskym bezpečnostným normám pre hračky.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ako vypadajú Early Ridery v akcii? 

Veľkonočné vyčíňanie drobotiny na Early Rideroch na Chaloupkách...