KARIÉRA A VOLNÁ MÍSTA

Filtrovať podľa ceny
21.17 206.71
Manufacturer

Zúžiť výber

Rideoo kolobežkyVÝROBCI:

DOPORUČUJEME:
 DOPLNKY HELMY ZVONČEKY SKLADACIE ELEKTROKOLOBEŽKY

/rideoo-kolobezky
 • 130,00 € vrátane DPH
  Skladom
 • rideoo hp_kolobezky_SK
  99,00 € vrátane DPH
  Skladom
 • rideoo
  132,00 € vrátane DPH
  Skladom
 • rideoo
  155,00 € vrátane DPH
  Skladom
 • 90,00 € vrátane DPH
  Skladom
 • 195,00 € vrátane DPH
  Skladom
 • 26,00 € vrátane DPH
  Nie je skladom
 • 21,00 € vrátane DPH
  Nie je skladom
 • 205,00 € vrátane DPH
  Skladom

Kvalitné a zábavné Rideoo kolobežky

Kolobežky už dávno nie sú len detskou záležitosťou. Na týchto mimoriadnych vozidlách sa môžu voziť aj dospelí. Ak hľadáte kvalitnú kolobežku, ktorá vám poslúži na jazdu v parkoch, mestách alebo ako pomôcka na ceste do práce, stavte na lotyšskú značku Rideoo. Či už plánujete jazdiť na kolobežke len pre zábavu, učiť sa triky alebo si uľahčiť cestu do práce či školy, kolobežka Rideoo bude pre vás skvelým nástrojom.

Rideoo mestské kolobežky

Rideoo City 200 PRO

Táto kolobežka má prídavný tlmič na prednom kolese a dvojité ložiská na zadnej náprave. V elegantnej čiernej farbe s veľkými 200 mm kolesami, nosnosťou až 150 kg a vlastnou hmotnosťou 6 kg je táto kolobežka najobľúbenejšia medzi mestskými jazdcami.

Rideoo 200 City, 175 City, 120 City

Zjednodušené verzie modelu Pro City s menšou nosnosťou a nižšou hmotnosťou. Vybrať si môžete medzi kolobežkami s veľkosťami kolies 200 mm a 175 mm s nosnosťou 100 kg a váhou do 5 kg, alebo kolobežkou pre deti so 120 mm kolesami, nosnosťou 70 kg a váhou iba 3,4 kg.

Rideoo freestyle kolobežky

Rideoo Flyby Lite

Základný model freestylovej kolobežka Rideoo Lite určený pre začiatočníkov. Hmotnosťou 3,6 kg a 100 mm kolesá.

Rideoo Flyby AIR

Freestyle kolobežka pre pokročilích s telesnou výškou od 135 do 170 cm určená hlavne na jazdu v skateparku. Vysoké, pevné, oceľové riadidlá v tvare T s mäkkými a pohodlnými rukoväťami. Väčšiu odolnosť počas trikov poskytuje objímka riadidiel so 4 skrutkami. Flyby AIR je jednou z najlepších kolobežiek v danom cenovom segmente.

Rideoo Flyby PRO

Freestylová kolobežka určená pre skúsených jazdcov, hlavne na jazdu v skateparku s telesnou výškou od 160 - 175 cm. Je vybavená ľahkými, hliníkovými mierne tvarovanými riadidlami - Ypsilon. Dostupná v dvoch farebných prevedeniach ako Flyby PRO Black a Flyby PRO Neochrome.

Ideálne pre začiatočníkov

Ak sa chystáte začať jazdiť na kolobežke, určite vás prekvapí ponuka Rideoo kolobežiek pre začiatočníkov. Vďaka kvalitnému spracovaniu, farebnému dizajnu a všestrannému použitiu si môžete užiť tú správnu zábavu.

Ideálne aj pre náročnejších športovcov

Freestylové kolobežky potešia aj náročnejších športovcov, ktorí skúšajú rôzne triky v skateparkoch. Oceľové riadidlá zaisťujú odolnosť a hliníkový stred robí kolobežky ľahkými. Prekvapí vás aj prijateľná cena, vďaka ktorej si kolobežku môže zaobstarať takmer každý.

Ideálne aj pre deti

Aj vaše deti budú mať radosť a keďže sa očakávajú možné pády pri skúšaní nových trikov, kolobežky sú navrhnuté tak, aby boli voči nim dostatočne odolné.