WOOM limitky a VÝHODNÉ štartovacie balíčky - SKLADOM

Skladacia kolobežka Micro Metropolitan Deluxe Black

hp_novinky_SK

Skladacia kolobežka Micro Metropolitan Deluxe Black je pohodlná mestská kolobežka so širokými tvarovanými riadidlami, kotúčovou zadnou brzdou, integrovaným LED svetlom v tubuse riadidlovej tyče a rokmi preverenou konštrukciou z modelu kolobežky Micro Black. Viac

Katalogové číslo: 006379
245,00 € vrátane DPH
Skladom

Popis

Skladacia kolobežka Micro Metropolitan Deluxe Black

Micro Metropolitan Deluxe je skvelá skladacia kolobežka pre dospelých aj staršie deti. Hlavné prednosti kolobežky Metropolitan Deluxe sú 200 mm kolieska so vzorkou, široké tvarované riadidlá, odpružené predné koliesko, integrované LED svetlo v riadidlovej tyči, pevná nášľapná doska a predovšetkým kvalitné zadná kotúčová brzda na rukoväti.
Jedná sa o rýchlu a na ovládanie komfortné kolobežku vhodnú aj pre jazdu na dlhšie vzdialenosti.
Micro Metropolitan Deluxe nie je iba ideálna skladacia kolobežka pre rýchle presuny v mestách, ale je tiež vhodná pre rodičov, ktorí vo voľnom čase alebo cez víkendy radi odchádzajú so svojimi deťmi na výlety, do parkov alebo napríklad na cyklotrasy.

Hlavné výhody:

 • Vhodná na dlhšie vzdialenosti
 • Odpruženie na prednej vidlici
 • Kvalitná zadná kotúčová brzda
 • Polohovateľné, široké riadidlá
 • Kolesá so vzorkou
 • LED svetlo

Popis kolobežky:

 • Nášľapná doska a skladací mechanizmus vychádza z rokmi preverené konštrukcie modelu Micro Black. Je teda pevná a pri odrazoch nehúpe (nepruží) ako modely Flex. Vďaka tomu ponúka výbornú dynamiku a komfort odrazu pri jazde. Nášľapná doska má čistú dĺžku pre nohy 33 cm a tvarovo patrí k užším a kompaktným doskám. Kolobežka je preto vhodná aj pre jazdu na dlhšie vzdialenosti.
 • Riadidlová tyč má integrované LED svetlo na 2 batérie typu AAA (nie sú súčasťou balenia). Výška riadidiel je nastaviteľná v rozmedzí od 80 cm do 103 cm nad zemou.
 • Rúčky riadidiel sú pri kolobežke Metropolitan Deluxe black tvarované a nedajú sa zložiť, čo ale zlepšuje tuhosť celej kolobežky. Práve táto šírka riadidiel väčšine jazdcov zlepšuje ovládanie a komfort jazdy. Riadidlá sú polohovateľné a dajú sa nastaviť podľa želania každého jazdca.
 • Kolobežka je vybavená predným a zadným plastovým blatníkom pre ochranu jazdca pred vodou a nečistotami. Zadný blatník slúži ako nášľapná brzda a je osadený reflexným prvkom.
 • Veľkou prednosťou kolobežky Metropolitan Deluxe je kvalitný zadná kotúčová brzda, ktorá zvyšuje brzdnú silu počas oproti nášľapnej brzde. Ovláda sa čiernou hliníkovou stláčacou páčkou na rukoväti.
 • Kolieska PU 200 mm so vzorkou pre lepšiu priľnavosť zaistia v kombinácii s kvalitnými ložiskami svižnú a dynamickú jazdu s minimálnym valivým odporom.
 • Predná vidlica a jej koliesko je pre zvýšenie komfortu počas jazdy odpružená.
 • Na spodnej strane nášľapnej dosky je stabilný stojan.
 • Na kolobežku nemožno použiť popruh pre prenášanie. Kolobežka sa prenáša jednoducho za riadidlovú tyč v zloženom stave.
 • Ako všetky modely Micro, tak i Micro Metropolitan Deluxe black možno jednoducho zložiť a uložiť ju v práci pod stôl, do kufra auta alebo pod sedadlo verejnej dopravy.

Technické špecifikácie:

Určené pre Mesto, dlhé vzdialenosti
Vekové rozmedzie Dospelí / Mládež
Hmotnosť 5.85 kg
Nosnosť 100 kg
Zložené rozmery d.84 x š.23 x v.54 cm
Farba Čierna
Špecialita Ručná brzda, široké riadidlá, odpruženie, LED
Nastaviteľná výška Áno
Možnosť vybratia Nie
Výška riadidiel 80 - 103 cm
Šírka riadidiel 55 cm
Skladacia tyč Ano
Veľkosť koliesok 200 mm
Šírka koliesok 36 mm
Materiál koliesok PU
Typ koliesok 83° Shore A
Ložiská ABEC 9
Šírka dosky 12 cm
Dĺžka dosky 33 cm
Materiál dosky Alu
Výška od zeme 6,7 - 8 cm
Výška pod doskou 3,2 - 5,6 cm
Stojanček Áno
Zloženie rukovätí Nie
Brzda Áno
Predný blatník Áno
Očko na popruh Nie
Zadný blatník Áno

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk

Parametre

Podľa veku Pre dospelých
Nosnosť 100 kg
KONŠTRUKCIA Skladacie

Konfigurátor

Helmy

Rukavice

Zámečky

Doplňky