WOOM limitky a VÝHODNÉ štartovacie balíčky - SKLADOM

Filtrovať podľa ceny
146.2 252.08
Manufacturer

Zúžiť výber

Chilli

KOLOBEŽKY CHILLI

URČENIE:
 PRE DETI PRE DOSPELÝCH

VÝROBCI:
 

DOPORUČUJEME:
 DOPLNKY HELMY ZVONČEKY SKLADACIE ELEKTROKOLOBEŽKY

/kolobezky/chilli
 • Chilli
  145,00 € vrátane DPH
  Skladom
 • Chilli
  190,00 € vrátane DPH
  Skladom
 • hp_kolobezky Chilli
  305,00 € vrátane DPH
  Skladom
 • Chilli
  250,00 € vrátane DPH
  Očakávame naskladnenie do konca júla
 • Chilli
  220,00 € vrátane DPH
  Nie je skladom

Chilli patria medzi prémiové freestylové kolobežky a sú určené pre všetky vekové kategórie a všetky úrovne zručnosti. Pre lepšiu orientáciu sa rozdeľujú na Allstar (pre začiatočníkov a pokročilých) a Riders Choice (pre pokročilých a profesionálov). Ich bohaté portfólio obsahuje niekoľko obľúbených modelových rád.

KOLOBEŽKY CHILLI ALLSTAR

Chilli Allstar sú perfektné kolobežky bez ohľadu na to či si začiatočním, alebo pokročilý.

Chilli Base + Rocky

Úroveň jazdca - pre začiatočníkov. Kolobežky Chilli Pro Base alebo Chilli Pro Rocky sú základnými modelmi a ponúkajú začínajúcim jazdcom možnosť vyskúšať si svoju prvú kaskadérsku kolobežku bez kompromisu kvality alebo bezpečnosti.

Chilli Reaper

Úroveň jazdca - pre začiatočníkov a pokročilých. Skvelá všestranná freestylová kolobežka s bezkonkurenčným pomerom cena / výkon pre začiatočníkov i stredne pokročilých používateľov. Reaper je extrémne robustná a napriek tomu dostatočne ľahké, aby sijazdec zvládol všetky predstaviteľné triky. Vyrobené z prémiových materiálov v špičkovom dizajne.

Chilli Reaper Reloaded

Úroveň jazdca - pre pokročilých. Reaper Reloaded je všestranná freestylová kolobežka pre stredne pokročilých i profesionálnych jazdcov. Kolobežka Reaper Reloaded vychádza z modelu Reaper. Je však o niečo väčší - má širšie dosku, vyššie riadidlá a väčšie kolieska. Je určená pre tých, ktorí chcú ísť na ďalšiu úroveň.

KOLOBEŽKY CHILLI RIDERS CHOICE

Chilli Riders Choice sú kolobežky od profesionálnych riderov pre riderov. Môžete si byť istý, že tu máte skutočný profesionálny materiál. Nie sú určené pre začiatočníkov, nakoľko tieto kolobežky už majú hliníkové riadidlá, ktoré môžu pri častejších výukových pádoch rýchlejšie prasknúť.

Chilli Zero

Úroveň jazdca - pre stredne pokročilích a profesionálnych jazdcov. Rada Riders Choice sú kolobežky navrhovanej profesionálnymi jazdcami pre jazdcov. Vďaka hliníkovým dielom a perfektnému kompresnému systému Spider Hic je Zero veľmi ľahká, ale napriek tomu robustne navrhnutá kolobežka. Nie je pre každého. Jazdec na Chilli Zero by už mal vedieť minimálne základy na freestyle kolobežke.

Chilli SubZero

Úroveň jazdca - pre profesionálov. Freestylová kolobežka SubZero je z rady "Riders Choice". Jedná sa o kolobežky navrhovanej profesionálnymi jazdcami pre profesionálnych jazdcov. Vďaka hliníkovým dielom je SubZero veľmi ľahká, zároveň robustne navrhnutá. Nie je pre každého. Jazdec na SubZero by už mal vedieť minimálne základy na freestylovej kolobežke.