LIMITOVANÁ PONUKA - ZĽAVA NA DETSKÝ BICYKEL WOOM 3

Gocycle G4 skladací elektrobicykel

Gocycle odhaľuje svoj inovatívny rad elektrických bicyklov novej generácie. Gocycle G4, G4i a G4i+ nastavujú nový štandard pre ľahký dizajn, inovácie a výkon v segmente prenosných mestských elektrobicyklov. Vo svojej triede popredné skladacíe elektrobicykle Gocycle sú kompaktné s nezameniteľným dizajnom od význemného Richarda Thorpe, ktorý dlhé roky navrhoval pre McLaren Cars, Bentley aj Ferrari. Gocycle G4 má nový plynulý a tichý elektromotor G4drive™ ktorý poskytuje väčší výkon, väčší krútiaci moment a štartovanie pri nízkej rýchlosti.  Viac

Katalogové číslo: 007562
3 999,00 € vrátane DPH
  • FARBA:

Na objednávku (dodanie upresníme)

Popis

GOCYCLE G4 - SKLADACÍ ELEKTROBICYKEL

Elektrický bicykel Gocycle je opisovaný ako atraktívny dvojkolesový stroj, za korým sa otočí asi každý. Model G4 je navrhnutý tak, že jeho zložením dostanete jeden kompaktný kus s ktorým viete rýchlo nastúpiť aj do električky. 
Tak ako predošlé modely Gocycle, jeho prevody sú ovládané elektronicky a sú úplne schované, tak ako reťaz. Tento elektrobicykel a jeho ovládenie je možné nastaviť pomocov aplikácie (Android, iPhone) pomocov Bluetooth v rôznych jazdných režimoch. Meniť môžete parametre ako je maximálna rýchlosť, sila príšľapu, alebo výkon motoru pre doladenie vášho jazdného štýlu.
 
Úplne nový motor G4drive™ - Na mieru vyvinutý hladký a tichý pohon G4drive™ od spoločnosti Gocycle poskytuje väčší krútiaci moment v kompaktnom balením, ktorý je špičkou vo svojej triede.
Stredný rám - Tento centrálny komponent monokokového podvozku G4 má dôležitú úlohu spojiť hydroformovaný hliníkový predný rám a Gocycle patentovanú horčíkovú zadnú stavbu bicykla Cleandrive.
Karbónová jednostranná predná vidla - V úplne novej karbónovej prednej vidlici s uchytením z jednej strany je umiestnený plne integrovaný elektromotor G4drive™. Jej hladké a plynulé línie pomáhajú znižovať namáhanie a celkovú hmotnosť.
Nové plášte Gocycle - Pneumatiky s dezénom inšpirovaným súťažou MotoGP a zmesou kremíka pre vynikajúcu priľnavosť a spoľahlivú ovládateľnosť.
Integrovaný USB port - 1Ah nabíjačka USB na nabíjanie telefónu
Blooetooth s nízkou spotrebou - Vylepšené pripojenie telefónu a Gocycle aplikácie 

Gocycle G4 je poháňaný úplne novým elektromotorom G4drive™, ktorý poskytuje plynulú a tichú jazdu a zároveň vyšší krútiaci moment a schopnosť štartovať pri nízkych rýchlostiach - to všetko v kompaktnom skladacom prevedení bicykla, ktoré je vo svojej triede najlepšie. Patentovaný pohon G4drive™ a prevodovka sa vyvíjali niekoľko rokov a prešli mnohými, mnohými testovacími kilometrami vo výskumnom a vývojovom stredisku spoločnosti Gocycle, aby sa zabezpečilo, že budú fungovať podľa vysokých štandardov spoľahlivosti modelu G4.

V úplne novej jednostrannej prednej vidlici z karbónových vlákien je umiestnený plne integrovaný elektromotor G4drive™ a spája podvozok Gocycle G4 s cestou. Esteticky čisto zvládnutá hladká a plynulá línia vidlice pomáha znižovať namáhanie a celkovú hmotnosť bicykla. Bola skonštruovaná s väčšou vertikálnou poddajnosťou na zvýšenie komfortu pri zachovaní smerovej tuhosti na spoľahlivé ovládanie v zákrutách.
 
Preslávené jazdné vlastnosti elektrobicykla Gocycle sa ďalej zlepšili predstavením precízne skonštruovaného, nového a ľahšieho stredového rámu z uhlíkových vlákien, ktorý tvorí monokokový podvozok Gocycle G4.  Poskytuje pevné jadro a má dôležitú úlohu spájať hydroformovaný hliníkový hlavný rám a a zadnú stavbu z horčíkovej zliatiny Cleandrive, ktorá je patentovaná spoločnosťou Gocycle. Tri rôzne komponenty, tri rôzne materiály, každý optimalizovaný pre tri rôzne úlohy.
 
Jazdec na elektrobicykli Gocycle G4 si bude môcť vychutnať ešte hladšiu jazdu vďaka novým pneumatikám Gocycle s dezénom inšpirovaným MotoGP. Odľahčené pneumatiky sú naplnené zmesou kremíka pre vynikajúcu priľnavosť a istú ovládateľnosť. Jej širší dizajn a väčší objem vzduchu zaistia pohodlnú jazdu krížom mestskou džunglou.
 
Odnímateľná lítium-iónová batéria modelu Gocycle G4 je bez problémov integrovaná do hydroformovaného hliníkového hlavného rámu. Poskytuje dojazd až 65 km (v závislosti od príkonu pedálov) s 3,5-hodinovým rýchlym nabíjaním, ktoré je teraz štandardom pre celý modelový rad novej 4A 36V nabíjačky Gocycle.
 
Intuitívny skladací mechanizmus umožňuje zložiť a uložiť bicykel Gocycle G4 do kompaktného obalu za 10 sekúnd. Po zložení sa dá voziť na kolesách, takže je neuveriteľne všestranný a ľahko sa s ním manipuluje. Obľúbený systém rýchleho skladania je ešte robustnejší vďaka zavedeniu jediného titánového čapu, ktorý udržiava kĺb skladania v dokonalej rovine.
 
Diskrétny integrovaný USB port na riadidlách umožňuje nabíjanie telefónu alebo iných malých zariadení z batérie bicykla, keď sa nepoužíva.
 
Gocycle G4 je tiež kompatibilný s aplikáciou GocycleConnect, ktorá poskytuje nekonečné množstvo prispôsobených jazdných režimov, ako aj zaujímavé zdravotné štatistiky, napríklad spálené kalórie, maximálny a priemerný výkon pri šliapaní. Pripojenie k aplikácii bolo vylepšené začlenením technológie Bluetooth s nízkou spotrebou energie.
 
Kolesá PitstopWheels
Model G4 je vybavený kolesami PitstopWheels ktoré držia svetový rekord v rýchlosti. Šesť skrutiek uchytáva koleso k náboju, podobne ako je to pri autách, čo umožní rýchlejšie skladanie. Upevnenie kolesa z jednej strany nielenže vyzerá zaujímavo, ale umožní rýchlu opravu defektu bez demontovania kolesa.
 
Ovládanie na displeji riadidiel
Model Gocycle G4 je osadený ergonomickými a komfortnými rukoväťami, ktoré sú doplnené 3-rýchlostnou mechanickou otočnou rukoväťou. Kabeláž je elegantne vedená okolo rámu k prevodovke Shimano Nexus. Hlavný LED displey zobrazuje stav batérie.
 
 
Farba Lesklá biela-čierna, Lesklá modrá, Matná čierna
Veľkosť rámu Univerzálna
Spôsob skladania Rýchle skladanie rámu a riadidiel
Materiál rámu Hydroformovaný hlavný (predný) rám 6061 T6 (hliníková zliatina). Stredový rám, matný čierny vstrekovaný kompozit. Zadná stavba Cleandrive - vstrekovaná zliatina horčíka
Kolesá PitstopWheel® Horčíková zliatina so stredovým nábojom
PitstopWheel® farba Lesklý čierny
Radenie motorového pohonu Pedal Torque sensing - snímanie točivého momentu pedálu - snímač točivého momentu dokáže presne merať silu vášho šlapania a citlivo podľa neho reguluje výkon elektromotoru
Daytime Running Light (DRL)* Nie
Smart Device Connectivity  GocycleConnect® App cez bezdrôtové Bluetooth®
Jezdné režimy City, Eco, On-Demand, Custom. Programovateľné pomocou aplikácie GocycleConnect™ App
Rýchlosť elektrického pohonu  25 km / h
Rozsah Až 65 km v závislosti na pedálovej asistencii
Motor Gocycle (proprietary) pohon v prednom náboji, G4drive s pohonom 250 W 
Batéria Rýchlo odnímateľná lítio-iónová, 8,1Ah, 36V, približne 300 Wh
Doba nabíjania 3 hodiny
Ovládač motora Patentovaný Gocycle
Displej riadidiel Sledovanie spotreby, LED alebo Smart Device a GocycleConnect™ App
Radenie Mechanické Microshift™
Prevodovka Patentovaná Cleandrive® Shimano Nexus 3-rýchlosti
Prevodové palce 1. = 39,1 in, 2. = 53,3 in, 3. = 72,5 in
Prevodový vývoj 1. = 3,1 m, 2. = 4,3 m, 3. = 5,8 m
Brzdy Hydraulické kotúčové brzdy, predná a zadná
Plášte Gocycle All Weather (406-60, 20 x 2,25 in)
Predná vidlica s motorom Patentovaná Gocycle s uchytením z jednej starny, karbónová, pevná
Zadné odpruženie Gocycle Lockshock™ 25 mm (1 in) travel
Sedlo Velo Sport
Sedlovka 34,9 mm hliník
Pedále skladacie Gocycle
Rukoväte Gocycle Sport Ergo
Rozmery uskladneného bicykla

So stojanom dole: d. 830 x š. 390 x v. 750 mm a sklopenými pedálmi.
So stojan hore: d. 880 x š. 390 x v. 615 mm a sklopenými pedálmi.

Minimálna výška sedadla 880 mm
Trubka riadidiel Rýchlo skladacia
Rázvor 1065 mm
Výška stredového zloženia 275 mm
Hmotnosť 17,6 kg (38,8 lbs) so stojanom a pedálmy
Maximální hmotnosť jazdca**  100 kg, vrátane oblečenia a batožiny

 

*Účelom DRL je zlepšiť viditeľnosť Gocycla pre ostatných účastníkov cestnej premávky. Nie je určený ako náhrada predných a zadných svetiel a mal by byť doplnený ďalšou sadou predných a zadných svetiel schválených pre územie, na ktorom jazdíte. Odporúčame vám, aby ste sa poradili s renomovaným predajcom bicyklov.

**Tento výrobok bol navrhnutý s maximálnym odporúčaným hmotnostným limitom 100 kg pre jazdca, oblečenie a všetku batožinu a je určený na používanie na spevnených cestách. Pre jazdca a batožinu s hmotnosťou 100-115 kg: štýl jazdy, stav vozovky, tlak v pneumatikách a poloha batožiny môžu znížiť životnosť výrobku. Hmotnosť batožiny by nemala presiahnuť 10% celkovej hmotnosti jazdca a batožiny. Nikdy neprekračujte hmotnosť jazdca a batožiny 115 kg. Prekročenie tohto limitu má za následok stratu všetkých záruk a môže mať za následok, že výrobok nebude bezpečný na prevádzku.

 

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk