Filtrovať podľa ceny
6589 8891
Manufacturer

Výška rozkroku
51 53
Odpruženie

Terén

Váha
10 12
Vek dieťaťa

Zúžiť výber

Krusty

BMX bicykle Krusty sa začali vyrábať, pretože výrobcovia chceli ponúknuť dostupný BMX bicykel pre začínajúcich riderov.

Geometria rámu bola vytvorená podľa dlhoročných skúseností jedného z predných českých jazdcov, a to Vilibalda Vítka. Dneska Vilda jazdí už väčší bicykel, ale stejne ako výrobcovia dobre vie, že je dobré začať už v útlom veku.

Pre úplných začiatočníkov je tu základný model 33.0, ktorý vydrží tvrdé zachádzanie a dovolí prvé zoznámenie so skokami.
Pre tých už trochu skúsenejších je tu model 66.0. Ložiskový stred, úchyty na twister a vyladená geometria dovolí začať krútiť prvé triky.

/detske-bicykle/krusty
  • HP_detska_kola HP_detska_kola_SK
    229,00 € vrátane DPH
    Skladom
  • 309,00 € vrátane DPH
    Nie je skladom

Detské BMX bicykle Krusty

Máte doma začínajúceho ridera, ktorý si zamiloval náročný terén a triky na bicykli? Aj jemu môžete zaobstarať kvalitné BMX kolo. Značka Krusty sa sústredí na výrobu BMX detských bicyklov s perfektnými jazdnými vlastnosťami, špeciálne tvarovanými riadidlami a predovšetkým dokonalým technickým prevedením, ktoré umožňuje náročnú jazdu a skoky. Freestyle BMX bicykle Krusty v detskej veľkosti zabezpečia jedinečnú zábavu pri jazde, ľahkú ovládateľnosť a jazdcovi doprajú získanie dôležitých skúseností, s ktorými sa môže vypraviť aj na prvé súťaže a preteky. Základný model 33.0 je určený pre úplných začiatočníkov – bez problému zvládne ťažké trasy a veľmi tvrdé zaobchádzanie.