Ve středu 8. 9. bude prodejna v Praze a Hradci Králové po celý den zavřena z důvodu inventury.

Skladací bicykel Brompton M6L Black edition Titán

Originálny skladací bicykel. Malý. Ľahký. Odolný.Bicykel Brompton - 6 rýchlostný, typ riadidiel M, Black Edition (čierna edícia), titánový (ultraľahký). BICYKEL JE MOŽNÉ DOVYBAVIŤ BLATNÍKMI, NOSIČOM, OSVETLENÍM... viď. KONFIGURÁTOR. Viac

Katalogové číslo: m6bxbk
Produkt je momentálne nedostupný

Príslušenstvo na bicykel o 15 % lacnejšie? Použite konfigurátor a zostavte si originálny bicykel

Popis

Brompton M6 - Black Edition TITAN

Originálny skladací bicykel. Malý. Ľahký. Odolný.

Anglická legendárna skladačka, šesťrýchlostná je najpredávanejším modelom na Slovensku, pretože terén krajiny je rôznorodý a prevody dokážu jazdu na bicykli podstatne uľahčiť. Kombinácia špeciálnej širokorozsahovej planétovej prevodovky Sturmey Archer a dvoch pastorkov na zadnom kolese poskytujú maximálny komfort plynulého radenia s obrovským rozsahom. Takmer žiadny kopec nezostane nezjazdný. Pohodlná a svižná jazda, pohodlný posed a vynikajúce jazdné vlastnosti. To všetko v kompaktnom balíčku 645 x 585 x 270 cm, do ktorého zložíte bicykel do 20 sekúnd! Verzia od roku 2017 má niekoľko vylepšení: nové riadidlá, nové radenie integrované do brzdových pák, alebo držiak svetla v sedle a samozrejme nové farebné prevedenia.

Inšpiráciou pre BLACK EDITION (Čiernu edíciu) bol nočný mestský život a vyznačuje sa čiernou sedlovkou, vidlicou, ráfikmy, riadidlom aj blatníkmi, ktoré sú zvyčajne striebornej farby. TITAN (Titánový) - predná vidlica a zadná stavba rámu tzv. „zadný trojuholník” sú z titánu pre extra odľahčenie bicykla o takmer 1 kg oproti oceľovému modelu. Odľahčené je aj hlavovové zloženie. Model je určený pre tých, ktorý často prenášajú bicykel v zloženom stave. Tento model sa dodáva bez pumpy.

Technické parametre Brompton M6 BE Titán:

 • Riadidlá: M (1015 mm, univerzálné, ktoré vyhovujú väčšine užívateľom)
 • Prevody: 6 rýchlosti
 • Black Edition (čierna edícia): špeciálné farebné prevedenie a vyznačuje sa čiernou sedlovkou, vidlicou, ráfikmy, riadidlom aj blatníkmi
 • Rám: oceľ
 • Vidlica, zadná časť rámu, hlavové zloženie a upevnenie blatníkov: titánové (titanium alloy)
 • Radiace páky: 3-rýchlostná na pravej strane a 2-rýchlostná na ľavej strane
 • Radiace a brzdové páčky: Brompton ergonomicky integrované do jedného celku spolu so zvončekom
 • Pedále: Brompton skladací ľavý pedál. Hliníkový pravý pedál.
 • Brzdy: brompton dual-pivot calipers
 • Brzdové páky: Brompton Aluminium
 • Plášte: Schwalbe Marathon Racer s reflexnou páskou po stranách
 • Rukoväte: Brompton gumové s lock on systémom
 • Hmotnosť: 10,3 kg (bicykel v základnej výbave, bez blatníkov, nosiča...)

Pre výber bicykla je jednoduchý postup:

1. Voľba farby
2. Voľba blatníkov, alebo nosiča s blatníkmi
3. Voľba sedlovky - podľa výšky postavy (pre výšku postavy do cca 175 cm stačí štandartná, ostatné viď. nižšie)
4. Voľba sedla - v základe je čierne Brompton
5. Voľba plášťov - v základe sú Schwalbe Marathon Racer
6. Voľba osvetlenia
7. Voľba tašky na predný rám (nutné namontovať Rýchloupínací blok), alebo tašky na prepravu poskladaného bicykla

POZNÁMKA: ilustračne sú zobrazené bicykle s príslušenstvom, ktoré je doplnkové (blatníky, osvetlenie, predný rýchloupínací blok na batožinu...), ktoré nie sú započítané do základnej ceny. Túto výbavu bicykla si vyberáte pomocov KONFIGURÁTORA, podľa ktorého sa upraví aj celková cena bicykla.

Voliteľné komponety a príslušenstvo:

Pre zostavenie bicykla na mieru využite konfigurátor, ktorý podľa voľby špecifikácie upravuje cenu bicykla. Nasledujúce príslušenstvo je výber z konfigurácií a je voliteľné zákazníkom, ktoré nájdete v sekcii komponenty príslušenstvo. Bicykel je upravený podľa priania pred odoslaním. Pokiaľ potrebujete poradiť s optimálnou konfiguráciou, navštívne našepredajne, alebo píšte na bratislava@cyklospeciality.sk:

Príslušenstvo a komponenty:

 • Predĺžená alebo teleskopická sedlovková tyč pre vyžších jazdcov. Pre vnútornú dĺžku nohy nad 84, alebo výšku postavy od cca 175 cm do 185 cm odporúčame predĺženú sedlovkovú tyč a pre vnútornú dĺžku nohy nad 90 cm, alebo výšku postavy nad 185 cm odporúčame teleskopickú sedlovkovú tyč.
 • Blatníkyzadný nosič, alebo tzv. eazy wheels (iba so zadným nosičom), ktoré umožňujú ešte pohodlnejší prevoz bicykla v zloženom stave, napr. v nákupnej galérii, alebo na vlakovej stanici... 
 • Štandartné plášte Kevlar sú ľahké s nízkym odporom pri jazde. Pre rýchlú jazdu odporúčame ľahké plášte Kojak, odolné voči defektu vďaka RaceGuard prúžku, ktoré je možné zložiť a preto využiť ako náhradné. Zvlášť odolné proti defektu sú plášte Schwalbe Marathon, alebo Schwalbe Marathon Plus ťažšie, pomalšie, ale pevne stavané s Kevlar vložkou. Všetky plášte majú reflexnú pásku na stranách. 
 • Vynikajúce sú tiež odnímateľné predné tašky, maximálne zvyšujúce úžitkovú hodnotu bicykla. Výber z mnohých strihov a farieb, elegantné aj športové prevedenia.
 • S bicyklom odporúčame objednať set predného a zadného svetla Brompton zo sekcie príslušenstvo, ktoré zapezpečujú dobrú viditeľnosť a bezpečnosť jazdca. Svetlá sú prispôsobené tak, aby nebránili pri skladaní bicyklu. Zadné svetlo sa montuje priamo na rám, takže neprekáža pri zasúvaní sedlovkovej tyče. 

Sme priamim dovozcom značky BROMPTON pre SK a ČR, preto získate u nás nejaktuálnejšie informácie o produktoch, skladovej dostupnosti, akciách, príslušenstve aj náhradných dieloch! 

Bicykel Brompton je stvorený do mesta, na dovolenku, jachtu alebo všade tam, kde máte vysoké nároky na skladnosť a jednoduchosť zloženie bez kompromisu jazdných vlastností a kvality spracovania!
Bicykle Brompton sú vyrábané ručne v Londýne a sú obrovským fenoménom na celom svete. Jedným z dôkazov sú fankluby v mnohých krajinách a Majstrovstvá Sveta Brompton, ktoré sa konajú pravidelne každý rok v Blenheim Palace v blízkosti Oxfordu vo Veľkej Británii. Brompton je jedinou skladačkou s "kráľovskou krvou", ktorá sa pýši radom kráľovských ocenení ako napríklad cena za prínos k udržateľnej doprave od kráľovnej Alžbety či Cena Princa Philipa za dizajn. Stranou nezostávajú ani významné osobnosti našich krajov. Napríklad fanúšičkou a užívateľkou kolies Brompton je herečka Simona Stašová so svojím synom, primátor mesta Bratislavy Matúš Vallo, hudobník Ján Baláž z Elánu, Jaroslav Samson Lenk a rada ďalších...

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk

Parametre

Typ riadidiel ? Typ M
Počet prevodov 6 rýchlostí
Typ radenia Planetová prevodovka
Špeciálna edícia Black edícia
Modelový rok 2020

Konfigurátor

NOSIČ, BLATNÍKY

SEDLOVKY

SEDLO

PLÁŠTE

OSVETLENIE, NÁRADIE

TAŠKY A BRAŠNY

PREPRAVA A DOPLNKY