Brompton T bag 31l

Najväčšia z predných tašiek. Celková kapacita 31 litrov. Princíp lodného vreca s rolovateľným uzatváraním, ktoré zabezpečí kapacitu tašku podľa vašej potreby. Najuniverzálnějšia zo všetkých Brompton tašiek. Viac

Katalogové číslo: 002842
180,00 € vrátane DPH
Na dotaz

Popis

Brompton T bag - cestovná taška s najväčšou kapacitou 31 litrov

T bag je neprekonateľná cestovná taška na rameno, najuniverzálnějšia a najväčšia zo všetkých Brompton tašiek. Uzatváranie na rolovanie, ktoré zabezpečí kapacitu tašky podľa vašej potreby. Princíp rolovania je na spôsob lodného vreca, ktorý je zaistený dvomi prackami na bokoch. Rozmer tašky sa dá meniť podľa potreby. V zadnej časti má taška vertikálne, ľahko prístupné vrecko na základné veci, ktoré potrebujete mať stále poruke a vrecko na fľašu s vodou, ktoré sú pohodlne prístupné z pozícii jazdca, teda aj počas jazdy. Vrecko je vybavené zipsom s nepremokavou úpravou, takže vaše drobnosti ostanú v suchu a bezpečí. Z troch strán sú rozmerné sieťované vrecká.
Vo vnútri má taška niekoľko priečinkov. K dispoxícii je aj reflexná pláštenka, ktorá poslúži počas hustého dažďa, alebo počas večernej jazdy. 
Svetlá vnútorná výplň tašky znamená koniec večného hľadania drobných vecí v temných útrobách tašky. Nastavyteľný popruh na rameno. Brompton T bag je kompatibilný s bicyklami M-typ, H-typ a P-typ.
 
  • Kapacita cca 31 litrov
  • Rozmery: 400 x 30 x 200 mm
Set obsahuje:
  • tašku
  • hliníkový rám rýchloupínacieho systému
  • reflexnú pláštenku na tašku, ktorá sa jednoducho natiahne vďaka elastickej gume

POZNÁMKA: k upevneniu tašiek Brompton k bicyklu je potrebný rychloupínací blok. Na čo slúží predný rýchloupínací blok: bez rýchloupínacieho bloku, nie je možné pripevniť tašku k bicyklu. Taška je pripevnená na bicykel cez svoj vlastný vnútorný, ľahký rám, ktorý tašku spevňuje a dáva jej tvar. Taška s rámom sa pripevňuje na predný rýchloupínací blok v pribehu sekundy. Rýchlo a jednoducho je možné tašku z bicykla (z predného upínacieho bloku) aj vybrať. Rýchloupínací blok je kompatibilný so všetkými prednými taškami určenými pre Brompton, takže ho raz namontujete a môžete použiť s rôznymi typmi batožiny. Rýchloupínací blok nájdete v sekcii Príslušenstvo.

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk

Parametre

Farba Čierna

Podobné produkty