Taška Brompton C Bag 25 l

Objemnejšia predná taška s popruhom cez rameno. Nepremokavá úprava s množstvom vnútorných priečinkov. Kapacita 25 litrov.   Viac

Katalogové číslo: 002835
180,00 € vrátane DPH
  • FARBA:

  • OBALY + DOPLNKY:
Približne mesiac

Popis

Brompton C Bag - 25 l čierna

Jedna z najpopulárnejších Brompton tašiek, vhodná na každodenné použitie, ale aj výkendové výlety vďaka kapacite až 25 litrov. Táto objemnejšia predná taška má nastaviteľný, polstrovaný popruh cez rameno, ktorý zabezpečí, že ani pri veľkom zaťažení sa taška nezarezáva do ramena. Počas jazdy sa popruh jednoducho zasunie do postranného vrecka zo sieťovanej pleteniny a ukončením z gumy, takže sa po natiahnutí stále vráti do pôvodnej polohy a neodstáva. Vnútro obsahuje vrecko na laptop a poklop tašky má veľké predné vrecko so zipsom s vodeodolnou úpravou. V zadnej časti sú dve objemné, vertikálné vrecká, ktoré sú pohodlne prístupné z pozície jazdca a vhodné na fľašu s vodu, ale aj mobil. K dispoxícii je aj reflexná pláštenka, ktorá poslúži počas hustého dažďa, ale počas večernej jazdy.
 
  • Nepremokavá úprava s množstvom vnútorných priečinkov.
  • Reflexná nášivka a lem poklopu prispievajú k výraznému zvýšeniu vašej bezpečnosti pri jazde v šere.
  • Malé vnútorné kapsy sú vybavené nepromokavými zipsami, takže sú v nich vaše drobnosti v suchu a v bezpečí.
  • Svetlá vnútorná výplň tašky znamená koniec večného hľadania drobných vecí v temných útrobách tašky.
  • Materiál: veľmi odolná tkanina Cordura
  • Kapacita: 25 litrov
  • Hmotnosť: 1020 gramov
  • Rozmery: šírka 420 mm x výška 300 mm x hĺbka 170 mm

 

POZNÁMKA: k upevneniu tašiek Brompton k bicyklu je potrebný rychloupínací blok. Na čo slúží predný rýchloupínací blok? Bez rýchloupínacieho bloku, nie je možné pripevniť tašku k bicyklu. Taška je pripevnená na bicykel cez svoj vlastný vnútorný, ľahký rám, ktorý tašku spevňuje a dáva jej tvar. Taška s rámom sa pripevňuje na predný rýchloupínací blok v pribehu sekundy. Rýchlo a jednoducho je možné tašku z bicykla (z predného upínacieho bloku) aj vybrať. Rýchloupínací blok je kompatibilný so všetkými prednými taškami určenými pre Brompton, takže ho raz namontujete a môžete použiť s rôznymi typmi batožiny. Rýchloupínací blok nájdete v sekcii Príslušenstvo.
Návod na použitie na stiahnutie v pdf (v AJ).
Balenie obsahuje: tašku, hliníkový rám, reflexnú pláštenku na tašku, ktorá sa jednoducho natiahne vďaka elastickej gume.

 

 

 

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk

Parametre

Farba ČiernaFialová

Podobné produkty