Bromtpon Tote bag

Elegantná taška na skladací bicykel Brompton vhodná pre každodenné použitie, hlavne v meste - použiteľná s bicyklom aj bez neho. Viac

Katalogové číslo: 002810
Produkt je momentálne nedostupný

Popis

Brompton Tote Bag

Taška je dostatočne kompaktná a vo vnútry má dostatok priestoru na denné potreby, ktoré potrebujete mať vždy poruke. Vnútorné vrecko udrží drobnosti v bezpečí, ale ľahko prístupné. Dostupná v troch variáciach: čierna, kvet čerešne a turecká zelená.

Brompton Tote Bag je dostupný v troch prevedeniach:
  • Čierny model je konštruovaný  z Teflonom potiahnuteho bavlneného plátna so zapínaním na suchý zips. Vnútorné vrecko so zipsom zaistí drobnosti v bezpečí. Súčasťou je reflexná pláštenka, ktorá sa jednoducho natiahne na tašku v nepriazni počasia. Taška má dve dlhšie rúčky vhodné na rameno, rúčky sa nedajú nastaviť (tento model nájdete v našej ponuke uvedený samostatne).
  • Modely vo farbe kvet čerešne a turecká zelená sú z potiahnutého bavlneného plátna s koženými doplnkami a obidva materiály majú vodeodolnú úpravu. Súčasťou je aj reflexná pláštenka, ktorá sa jednoducho natiahne na tašku v nepriazni počasia a počas intenzívneho dažďa. Na rozdiel od čierneho modelu, zapínanie je na zips a taška má nastaviteľný popruh na rameno, ktorý je možné počas jazdy jednoducho zasunúť aby nezavadzal.

Romery: 280 x 300 x 110 mm

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk

Parametre

Farba ŠedáZelenáRužová