Ve středu 8. 9. bude prodejna v Praze a Hradci Králové po celý den zavřena z důvodu inventury.

Brompton Black edition S6

Skladací bicykel Brompton - 6 rýchlostný. Typ riadidiel:  S - nižšie, športové, alebo pre jazdcov nižšieho vzrastu. BLACK EDITION (čierna edícia) je špeciálné farebné prevedenie a vyznačuje sa čiernou sedlovkou, vidlicou, ráfikmy, riadidlom aj blatníkmi. BICYKEL JE MOŽNÉ DOVYBAVIŤ BLATNÍKMI, NOSIČOM, OSVETLENÍM... viď. KONFIGURÁTOR. Viac

Katalogové číslo: 003746
2 540,00 € vrátane DPH
 • FARBA:

Pre zobrazenie dostupnosti vyberte variant

Príslušenstvo na bicykel o 15 % lacnejšie? Použite konfigurátor a zostavte si originálny bicykel

Popis

Brompton S6 - Black Edition.

Anglická legendárna skladačka, šesťrýchlostná je najpredávanejším modelom na Slovensku, pretože terén krajiny je rôznorodý a prevody dokážu jazdu na bicykli podstatne uľahčiť. Kombinácia špeciálnej širokorozsahovej planétovej prevodovky Sturmey Archer a dvoch pastorkov na zadnom kolese poskytujú maximálny komfort plynulého radenia s obrovským rozsahom. Takmer žiadny kopec nezostane nezjazdný. Pohodlná a svižná jazda, pohodlný posed a vynikajúce jazdné vlastnosti. To všetko v kompaktnom balíčku 54x56x25 cm, do ktorého zložíte bicykel do 10 sekúnd! Verzia od roku 2017 má niekoľko vylepšení: nové riadidlá, nové radenie integrované do brzdových pák, alebo držiak svetla v sedle a samozrejme nové farebné prevedenia.
Inšpiráciou pre BLACK EDITION (Čiernu edíciu) bol nočný mestský život a vyznačuje sa čiernou sedlovkou, vidlicou, ráfikmy, riadidlom aj blatníkmi, ktoré sú zvyčajne striebornej farby.
 
Technické parametre S6:
 • Riadidlá: S (športové, rovné a nižšie položené)
 • Prevody: 6 rýchlosti
 • Rám: oceľ
 • Vidlica: oceľ
 • Radiace páky: 3-rýchlostná na pravej strane a 2-rýchlostná na ľavej strane
 • Radiace a brzdové páčky: Brompton ergonomicky integrované do jedného celku spolu so zvončekom
 • Pedále: Brompton skladací ľavý pedál. Hliníkový pravý pedál.
 • Brzdy: brompton dual-pivot calipers 
 • Brzdové páky: Brompton Aluminium
 • Plášte: Schwalbe Marathon s protidefektovou vložkou a reflexnou páskou po stranách 
 • Rukoväte: Brompton penové s lock on systémom
 • Hmotnosť: 11,4 kg (bicykel v základnej výbave, bez blatníkov, nosiča...)
Pre výber bicykla je jednoduchý postup:

1. voľba farby
2. voľba blatníkov, alebo nosiča s blatníkmi
3. voľba sedlovky - podľa výšky postavy (pre výšku postavy do cca 175 cm stačí štandartná, ostatné viď. nižšie)
4. voľba sedla - v základe je čierne Brompton
5. voľba plášťov - v základe sú Kevlar
6. osvetlenie 
7. brašny, alebo tašky na predný rám (nutné namontovať Rýchloupínací blok. Pri objednávke bicykla spolu s ktoroukoľvek prednou brašňou je rýchloupínací blok v cene brašny).

VOLITEĽNÉ KOMPONENTY A PRÍSLUŠENSTVO:

Pre zostavenie bicykla na mieru využite konfigurátor, ktorý podľa voľby špecifikácie upravuje cenu bicykla. Nasledujúce príslušenstvo je výber z konfigurácií a je voliteľné zákazníkom, ktoré nájdete v sekcii komponenty príslušenstvo. Bicykel je upravený podľa priania pred odoslaním. Pokiaľ potrebujete poradiť s optimálnou konfiguráciou, navštívne naše predajne, alebo píšte na bratislava@cyklospeciality.sk:

Príslušenstvo a komponenty:
 • Predĺžená alebo teleskopická sedlovková tyč pre vyžších jazdcov. Pre vnútornú dĺžku nohy nad 84, alebo výšku postavy od cca 175 cm do 185 cm odporúčame predĺženú sedlovkovú tyč a pre vnútornú dĺžku nohy nad 90 cm, alebo výšku postavy nad 185 cm odporúčame teleskopickú sedlovkovú tyč.
 • Blatníkyzadný nosič, alebo tzv. eazy wheels (iba so zadným nosičom), ktoré umožňujú ešte pohodlnejší prevoz bicykla v zloženom stave, napr. v nákupnej galérii, alebo na vlakovej stanici... 
 • Štandartné plášte Kevlar sú ľahké s nízkym odporom pri jazde. Pre rýchlú jazdu odporúčame ľahké plášte Kojak, odolné voči defektu vďaka RaceGuard prúžku, ktoré je možné zložiť a preto využiť ako náhradné. Zvlášť odolné proti defektu sú plášte Schwalbe Marathon, ťažšie, pomalšie, ale pevne stavané s Kevlar vložkou. Všetky plášte majú reflexnú pásku na stranách. 
 • Vynikajúce sú tiež odnímateľné predné tašky, maximálne zvyšujúce úžitkovú hodnotu bicykla. Výber z mnohých strihov a farieb, elegantné aj športové prevedenia.
 • S bicyklom odporúčame objednať set predného a zadného svetla Brompton zo sekcie príslušenstvo, ktoré zapezpečujú dobrú viditeľnosť a bezpečnosť jazdca. Svetlá sú prispôsobené tak, aby nebránili pri skladaní bicyklu. Zadné svetlo sa montuje priamo na rám, takže neprekáža pri zasúvaní sedlovkovej tyče. 
Sme priamim dovozcom značky BROMPTON pre SK a ČR, preto získate u nás nejaktuálnejšie informácie o produktoch, skladovej dostupnosti, akciách, príslušenstve aj náhradných dieloch! 
 
Bicykel Brompton je stvorený do mesta, na dovolenku, jachtu alebo všade tam, kde máte vysoké nároky na skladnosť a jednoduchosť zloženie bez kompromisu jazdných vlastností a kvality spracovania!
Bicykle Brompton sú vyrábané ručne v Londýne a sú obrovským fenoménom na celom svete. Jedným z dôkazov sú fankluby v mnohých krajinách a Majstrovstvá Sveta Brompton, ktoré sa konajú pravidelne každý rok v Blenheim Palace v blízkosti Oxfordu vo Veľkej Británii. Brompton je jedinou skladačkou s "kráľovskou krvou", ktorá sa pýši radom kráľovských ocenení ako napríklad cena za prínos k udržateľnej doprave od kráľovnej Alžbety či Cena Princa Philipa za dizajn. Stranou nezostávajú ani významné osobnosti našich krajov. Napríklad fanúšičkou a užívateľkou kolies Brompton je herečka Simona Stašová so svojím synom, hudobník Ján Baláž z Elánu, Jaroslav Samson Lenk a rada ďalších...
 

Informácie o aktuálnych akciách a podrobnosti o bicykloch BROMPTON nájdete aj na www.anglickalegenda.sk.

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk

Parametre

Typ riadidiel ? Typ S
Počet prevodov 6 rýchlostí
Typ radenia Planetová prevodovka
Špeciálna edícia Black edícia
Modelový rok 2019
Váha 11,3

Konfigurátor

NOSIČ, BLATNÍKY

SEDLOVKY

SEDLO

PLÁŠTE

OSVETLENIE, NÁRADIE

TAŠKY A BRAŠNY

PREPRAVA A DOPLNKY