Babboe detská sedačka

Babboe detská sedačka je idálne riešenie pre prepravu detí vo veku od cca 9 do 18 mesiacov v nákladnom bicykli Babboe. Viac

Katalogové číslo: HWWX-8
95,00 € vrátane DPH
  • FARBA:

Na objednávku (dodanie upresníme)

Popis

Babboe detská sedačka

Babboe detská sedačka je idálne a bezpečné riešenie pre prepravu detí vo veku od cca 9 do 18 mesiacov v nákladnom bicykli Babboe. Približne od 9 mesiaca môžu deti sedieť, ale je to stále príliš skoro aby sedeli priamo v nákladnom bicykli. Babboe detská sedačka vám pomôže v tomto prechodnom období, pretože poskytuje dobrú podporu chrbta a krku pre batoľa. 

Babboe detská sedačka je vyrobená z tvrdej peny (materiál ktorý sa používa na výrobu cyklistických heliem) a dobre odolá nárazom a kolíziám. Táto detská sedačka bola špeciálne navrhnutá pre použitie v Babboe nákladných bicykloch.

  • súčasťou sedačky je náradie na inštaláciu a manuál
  • do Babboe Big Cargo nákladného bicykla je môžné inštalovať dve Babboe detské sedačky. Vo všetkých ostatných modeloch, môže dieťa sedieť vedľa Babboe detskej sedačke.
  • kryt proti dažďu je možné použiť s Babboe detskou sedačkou

Pri inštalácie je nutné vyvrtať dieru v zadnej časti boxu (medzi dvoma dierami bezpečnostných pásov). Pri použití Babboe krytu proti dažďu bude navyhnutné ponechať otvor, aby sa predišlo kondenzácii. 

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk