MOUSTACHE

1 | 2 | 3 | 4»

Francúzské elektrobicykle Moustache

História elektrobicyklov Moustache siaha prekvapivo iba do roku 2010, kedy sa zakladatelia Manu a Greg rozhodli vyrobiť prvotriedny elektrobicykel, ktorý by sa vymykal primeru a svoje predstavy postavili na špičkovom dizajne a najkvalitnejších dostupných technológiách. Výsledkom je jedna z najrýchlejšie rastúcich firiem súčastnosti, ktorá sa môže ako jedna z mála pochváliť kompletnou výrobou ELEKTROBICYKLOV priamo v Európe - konkrétne vo Francúzsku.

SEZÓNA 2017/18 ponúka kompletnú modelovú radu, špičkových a do detailov prepracovaných bicyklov pre všetky typy cyklistov, ktoré splnia požiadavky tých najnáročnejších užívateľov v horkých a mestských podmienkach.

Elektrobicykle Moustache sú osadené špičkovými nemeckými motormi Bosch, ktoré spoločne s vysokokapacitnou batériou dokážu ponúknuť dojazd až 180km a maximálnu spoľahlivosť, čo bežné tzv. "hobby" elektrobicykle nikdy nedosiahnu. 

Pre odber týchto informácií (cca 1x do mesiaca) vyplňte prosím nižšie Váš e-mail. Ako poďakovanie za Váš záujem Vám pošleme

Zľavový kupón - 3 %

na Váš jednorázový nákup v e-shopu!

  • Zadaním e-mailu potvrdzujem zaradenie do zasielanie noviniek.