Filtrovať podľa ceny
2516.54 6775.34
Manufacturer

BARVA

Baterie

Modelový rok

Styl

Typ rámu

Typ řazení

Velikost

Zúžiť výber

MOUSTACHE

Jsme oficiální dovozce špičkových francouzských elektrokol Moustache pro Českou republiku. V Česku zatím málo známá značka ve světě slaví velké úspěchy. Na elektrokolech této značky jezdí několikanásobný mistr světa v cross country Julien Absalon. Značka pravidelně boduje v odborných anketách. Moustache bylo v Německu i Francii oceněno jako nejlepší MTB elektrokolo 2018. Nyní máte šanci poznat Moustache i vy! Stavte se na ně podívat do prodejen nebo si je rovnou vyzkoušejte.

/sk/moustache/

Francúzské elektrobicykle Moustache

História elektrobicyklov Moustache siaha prekvapivo iba do roku 2010, kedy sa zakladatelia Manu a Greg rozhodli vyrobiť prvotriedny elektrobicykel, ktorý by sa vymykal primeru a svoje predstavy postavili na špičkovom dizajne a najkvalitnejších dostupných technológiách. Výsledkom je jedna z najrýchlejšie rastúcich firiem súčastnosti, ktorá sa môže ako jedna z mála pochváliť kompletnou výrobou ELEKTROBICYKLOV priamo v Európe - konkrétne vo Francúzsku.

SEZÓNA 2017/18 ponúka kompletnú modelovú radu, špičkových a do detailov prepracovaných bicyklov pre všetky typy cyklistov, ktoré splnia požiadavky tých najnáročnejších užívateľov v horkých a mestských podmienkach.

Elektrobicykle Moustache sú osadené špičkovými nemeckými motormi Bosch, ktoré spoločne s vysokokapacitnou batériou dokážu ponúknuť dojazd až 180km a maximálnu spoľahlivosť, čo bežné tzv. "hobby" elektrobicykle nikdy nedosiahnu.