MONTAGUE skladacie bicykle s veľkými kolesami

MONTAGUE
Od roku 1988, kedy bola spoločnosť založená, je MONTAGUE lídrom na poli skladacích bicyklov s veľkými kolesami. Preslávil sa najmä svojím armádnym modelom PARATROOPER navrhnutým pre amerických výsadkárov. Montague je známy jazdnými vlastnosťami svojich bicyklov, ktoré nijako nezaostávajú za pevnými športovými rámami iných značiek a pritom možno bicykel behom pár sekund zložiť do kompaktného rozmeru, ktorý sa pohodlne zmestí napríklad do kufra auta, či pod stôl v kancelárii... Značku vystihuje aj ich motto: "REAL BIKES THAT FOLD".

Prečo si zvoliť skladací bicykel MONTAGUE?

Za vývojom bicyklov Montague stojí armádna agentúra DARPA, ktorá dostala za úlohu vytvoriť plnohodnotný MTB s nosnosťou do 200kg bez prerušeného rámu. Vďaka tomu mohol vzniknúť revolučný rám s integrovaným systémom skladania nazývaný F.I.T. Ten sa od ostatných skladačiek líši tím, že nie je prerušený, otáčanie prebieha okolo rámu bicykla. Zadná časť rámu je v zloženom stave zafixovaná pomocov jednoduchého mechanizmu, ktorý umožňuje jednoduché a rýchle zloženie a rozloženie bicykla. Skladací bicykel Montague model Paratrooper dodávame v tradičnom farebnom prevedení vojenskej zelenej, ale dostupné sú aj iné modely.

Hlavné výhody skladacieho bicykla MONTAGUE:

  • veľkosť a jazdné vlastnosti ako u veľkého športového bicykla
  • možnosť výberu varianty: horský, trekový alebo mestský
  • rýchle zloženie do 20 sekúnd
  • zložený bicykel sa zmestí do kufra auta a preto na prepravu nie je potrebný nosič na bicykle

 

 

Pre odber týchto informácií (cca 1x do mesiaca) vyplňte prosím nižšie Váš e-mail. Ako poďakovanie za Váš záujem Vám pošleme

Zľavový kupón - 3 %

na Váš jednorázový nákup v e-shopu!

  • Zadaním e-mailu potvrdzujem zaradenie do zasielanie noviniek.