Elektrobicykel Wisper 905 Torque 26" 2017

Nová generácia elektrobicyklov Wisper Torque (Torque=krútiaci moment) využíva nový silný, skoro tichý motor kontrolovaný poslednými a inovatívnymi technológiami a rýchlostným senzorom.  Wisper 905 Torque je sestrou modelu 705 Torque Crossbar, s tým rozdielom, že model 905 je športovejší so zvýšenou hornou rámovou trubkou. Nosnosť až 135 kg.   Viac

Katalogové číslo: WISP905TO
1 727,83 € vrátane DPH
  • Wisper baterie:

Pre zobrazenie dostupnosti vyberte variant

Popis

Elektrobicykel Wisper 905 Torque - výnimočne silný e-bicykel s nadštandardným dojazdom a univerzálným rámom.

Torque: elektromotory so špeciálnou konštrukciou zameranou na maximalizáciu krútiaceho momentu sa nazývajú „torque“ motory. Torque = z ang. krútiaci moment.
 

Wisper Torque bicykle využívajú nový, silný skoro tichý motor kontrolovaný poslednými a inovatívnymi technológiami a rýchlostným senzorom. Nový systém ponúka okamžitý prístup k zdolaniu kopcov v momente začatia jazdy. Jednoducho začnete pedálovať a bicykel vás odmení tichým motorom, ktorý bude reagovať na silu šliapania (ťažšie pedálovanie = väčšia asistencia motora). Keď bicykel dosiahne rovnomennú rýchlosť, sila postupne poklesne a keď sila nie je vôbec potrebná (pri zostupovaní z kopca), tak sa vypne a zvýší sa vám výkon až o extra 40% v porovnaní s e-bicyklami s jednoduchým senzorom.

V porovnaní s modelovou radou Wisper SE, bicykle Wisper Torque majú  Torque senzor  a aj cadence/speed senzor. Torque senzor poskytuje okamžitý prístup k energii, pokým cadence/speed senzor pracuje iba po otočení pedálov o približne pol otáčky. Kvalitný torque senzor dodá okamžitú energiu, dlhší výkon a oveľa prirodzenejšie jazdné vlastnosti vášmu bicyklu.
Výhody Wisper Torque senzoru sú najviac citeľné pri spustení do prevádzky, najmä pri jazde do kopca. Softvér v spínači zaznamenáva bicykel v nehybnosti, takže pri začatí šliapania bicykel vie, že jazdec potrebuje maximálnu asistenciu na rozbeh. Je to skoro ako používanie otočnej rukoväte "plynu" na motorke. Po rozbehnutí cadence senzor zaznamená pohyb a postupne zredukuje príkon. Jazdec tak nepocíti narázové zníženie, preto je celý proces veľmi prirodzený.
 
Motor:
Vysoko efektívný, 250W ultra hi torque 50Nm brushless v zadnom kolese. Hybridný Torque hnací systém je dizajnovaný tak aby poskytol maximálnú silu zadnému kolesu ladne, v tichosti a efektívne.
Batéria:
Lítium s pokročilím systémom riadenia batérie (BMS - Battery management system). Nezanedbatelným argumentom je nadštandardná dvojročná záruka na maximálne 30% pokles kapacity batérie.
Štandartná Long Range 375Wh (3kg), alebo Samsung Mega Range 575Wh* (4kg) batéria so systémom diagnostiky (Remote Control Service System - RCSS). 
Deep sleep mode chráni batériu počas nepoužívania. Obidve batérie používajú rovnaký batériový obal, preto sú kompatibilné so všetkými modelmi Wisper 705, 806 a 905.
RCSS (systém diagnostiky) - v prípade akéhokoľvek problému s batériou, alebo nabíjačkou stačí pripojiť Wisper Power systém pomocou USB k počítaču. Systém zobrazí kompletú charakteristiku batérie a históriu dobíjania. Takto je možné doložiť zlé užívateľské chovanie k batérii, alebo uloženie nenabitej batérie na zimné skladovanie.
*Samsung Mega range - iba na objednanie. Prosím kontaktujte nás.
 
Nabíjanie:
Lítium 42V výstup inteligentné nabíjanie komunikuje s BMS, a utomaticky sa zastavý pri plnom nabití. Medium range nabíjačka 2A - doba nabíjania 2.5 - 5 hodín. Long range nabíjačka 3A - doba nabíjania 2 - 4 hodín.
Dojazd:
Štandartná Long Range 375Wh batéria - 50 míľ = 75 km
Samsung Mega Range 575Wh batéria - 70 míľ = 110 km
Rýchlosť:
25 km/h
Regulácia výkonu:
Podsvietený LCD display s možnosťou vypnutia podsvietenia. Posilňovač: 5 stupňov. Rýchlomer, rozsah, jazda, stav batérie, hodiny. Technológia Sine wave - regulátor zabezpečuje skoro tichý chod a vysoko senzitívny senzor rýchlosti.
Elektrická prípojka:
Všetky elektrické komponenty a motor majú individuálné konektory čo zabezpečí jednoduchší servis.
Rám:
Hydro formovaný, ručne zvarovaný 6061 Alloy T4 a T6 tempered (tvrdnutý).
Rámy sú vyrábané technológiou hydroforming a sú ručne zvarované (Hand welded 6061 Alloy T4 and T6 tempered).  Tieto nové rámy si zachovávajú eleganciu, ale vynikajú nižšou váhou a maximálnou tuhosťou.
Veľkosť rámu:
20", 51 cm.
Vidlica:
Suntour NEX/SR s nastaviteľnou hydraulicky odpruženou vidlicou s predpätím a hydraulickým zámkom.
Prevody:
8 - rýchlostný Shimano Acera menič prevodou s 8 rýchlostným voličom
Stredové zloženie:
Typ utesneného ložiska s vnútorným Torque senzorom.
Reťaz:
KMC Z51RB odolná proti hrdzaveniu
Prevodník:
170mm 52 zubov
Kryt reťaze:
plne chránená, duralový Graphite Silk
Brzdy:
Tektro Auriga hydraulické kotúčové brzdy, 180mm vpredu a 160mm vzadu.
Kolesá:
Alloy double walled 26" x 1.5"
Plášte:
Kenda 1088 26" 1.75" vysoko odolné proti defektom s reflexnou páskou pre lepšiu viditeľnosť počas jazdy.
Sedadlo:
Selle Royal E Bike sedadlo s nastaviteľnou pákou. sedadlo je špeciálne navrhnuté pre elektrické bicykle.
Sedlovka:
Promax 350mm čierna - eloxovaný hliník
Riadidlá:
Čierne Promax eloxovaný dural s ergonomickými rukoväťami
Hlavové zloženie:
Promax MA-595 nastaviteľné
Predstavec: 
Promax eloxovaný dural s nastaviteľnou výškou a dosahom, čierny.
Blatníky:
Polykarbonátové s odolnosťou proti roztriešteniu
Nosič:
Čierny duralový s nosnosťou až do 25 kg.
Zadný nosič bol navrhnutý priamo na mieru pre rám Wisper. Vyniká vysokou nosnosťou (až 25 kg) a jednoduchou montážou bez rizika drnčania a ďalších nepríjemných vlastností klasických nosičov.
Svetlá:
Predné - Spanning 36V 15W LED super jasné. Zadné - 36V LED červené svetlo, obidve svetlá sú napájané z elektro systému bicykla. Odrazky predné a zadné, na kolesách a aj pedáloch.
Stojan:
Duralový, čierny
Hmotnosť:
24 kg vrátane 375Wh batérie
Nosnosť:
Až 135 kg
Hmotnosť bez batérie so všetkým príslušenstvom:
21 kg
 
Údržba systému a servis:
Podporu, servis a dodávky náhradných dielov bude zaisťovať distribútor prostredníctvom centrálnej podpory FWG vo Veľkej Británii. FWG garantuje skladovosť náhradných dielov a flexibilitu ich dodávok distribútorom. 
Výrobce Drive systému Kombi Torque sídli v Rakúsku. Spoločnost Wisper-Freego v posledných rokoch úzko spolupracuje na vývoji tohto prielomového systému v odvetvý výroby elektrobicyklov. Na rozdiel od podobných systémov ponúka nový systém Kombi Torque veľmi jednoduchú údržbu, nastavenie aj servis. 

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk

Parametre

Typ řazení Standardní řazení
Typ rámu S horní rámovou trubkou
Modelový rok 2018
Styl Treková
Baterie 375Wh (11Ah), 575Wh (16Ah)

Recenzia (0)

PPodeľte sa s ostatnými bikery, ako sa vám produkt páči

Pravidelne súťažíme o najlepší recenziu. Vyhrajte za váš názor peknú cenu!

Podobné produkty