KiETLA Diabola - detské slnečné okuliare 0-18 mesiacov

KiETLA sú kvalitné, nerozbitné detské slnečné okuliare s UVA ochranou a filtrom proti modrému svetlu. Model Diabola je určený pre deti od 0-18 mesiacov. Viac

Katalogové číslo: KietlaDiabola
24,96 € vrátane DPH
  • FARBA:

Pre zobrazenie dostupnosti vyberte variant

Popis

KiETLA Diabola - nerozbitné detské slnečné okuliare

KiETLA sú kvalitné a hlavne nerozbitné detské okuliare s UVA ochranou a filtrom proti modrému svetlu. KiETLA sú tak isto ohybné, pružné a obojstranné detské okuliare, ktoré sú prispôsobené aj pre tie najmenšie deti a bábätká. Sú navrhnuté tak aby sa prispôsobili morfológiie malého detského nosa a nebránili pri vývoji nosného mostíka (medzi 0 a 9 mesiacom a potom medzi 9 a 18 mesiacmi).

Model Diabola je určený pre deti od 0-18 mesiacov. Súčasťou balenia je aj dĺžkovo nastaviteľný popruh, ktorým môžete spojiť stranice okuliarov po obvode hlavy aby ste zaistili okuliare na hlave dieťaťa.

Model Diabola bol ocenený cenou Top Label (prvé miesto vo svojej kategórii) na CONSO BABY a Strategic Design Award od Ecole de Design Nantes Atlantique.

  • 100% nerozbitné a pružné
  • 100% ochrana - maximálne ochranné polykarbonátové šošovky (kategória 4), UVA filter, UVB filter, UVC filter, 3 cm šošovky na úplné zakrytie a ochranu detských očí
  • 100% bezpečné - rám okuliarov je z jedného kusa s použitím cikcak technológie a preto bez miniatúrnych skrutiek a "pántov"(ktoré u iných okuliarov slúžia na zloženie straníc) a preto nehrozí nebezpečenstvo pichnutia, alebo prehltnutia malých častí. 
  • 100% pohodlné - ergonomické, flexibilné, ľahké a mäkké slnečné okuliare. Bez tlaku na spánky, mostík nosa, alebo na uši +Asian fit ergonimics (dizajn vhodný aj pre ľudí s ázijskou tvárou).
  • 100% ekologicky zodpovedné - recyklovateľný rám (bez šošoviek) + vrecúško z organickej bavlny + recyklovaný lepenkový obal
  • zloženie: garantovaný Bisphenol A free (bisfenol A), TPEE mono-injekčný rám, polykarbonátové šošovky
  • obsah balenia: okuliare, nastaviteľný popruh, leták, nálepka. Všetko v praktickom lepenkovom tubusovom obale.

          

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk

Recenzia (0)

PPodeľte sa s ostatnými bikery, ako sa vám produkt páči

Pravidelne súťažíme o najlepší recenziu. Vyhrajte za váš názor peknú cenu!