« späť

Výrobca: Reelight

Indukčné osvetlenie Reelight RL721

Přednostní osvětlení Reelight je předevním vysoký výkon a rychlá montáž. Díky novým mikrodiodám s výkonem 1 W poskytují světelnost jako běžné dynamové osvětlení.
  • Katalóg. číslo: REELIRL721
  • Dostupnosť: tovar je na sklade
    (Pre osobný odber si prosím dostupnosť tovaru na konkrétnej predajni overte telefonicky)
Cena: 73 s DPH
Počet: ks

Úplne nová koncepcia osvetlenia Reelight sa vyznačuje maximálnym výkonom, štandardnou montážou a prítomnosťou systému stand light. Nové mikrodiódy s výkonom 1W poskytujú porovnateľnú svetelnosť ako bežné svetlá, ktoré ako zdroj využívajú dynamo v náboji predného kolesa. Svetlá nepotrebujú batérie - napája ich stacionárna cievka a šestica rotujúcich magnetov, ktoré sú uchytené vo výplete zadného kolesa. Na rozdiel od inštalácie nábojového dynama však netreba zapletať zdroj svetla do lúčov kolesa. Inštalácia je jednoduchá, rýchla a v porovnaní s koncepciou nábojového dynama aj výrazne ekonomickejšia a ľahšia. Kompletná zostava, ktorá sa skladá z predného a zadného svetla, cievky, magnetov a káblov má hmotnosť iba 450 g.

Predné svetlo svieti pri jazde kontinuálne a zadné svetlo bliká. Ak bicykel zastaví, zadné svetlo bliká ďalšie 4 minúty (systém stand light).

Pri používaní osvetlenia na bicykli kladie zdroj minimálny odpor, pretože pri rotácii magnetov nedochádza k akémukoľvek treniu. Reelight RL 720 ich najjednoduchšia a cenovo dostupná cesta k plnohodnotnému osvetleniu bicyklov určených pre každodenné používanie. Pre bicykle bez zadného nosiča.

 

Otázka na predajcu / príspevok do diskusie

  • Povinné údaje sú označené tučným písmom.
  • Prevádzkovateľ je oprávnený nezverejniť príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom alebo inak nevhodné.

Pre odber týchto informácií (cca 1x do mesiaca) vyplňte prosím nižšie Váš e-mail. Ako poďakovanie za Váš záujem Vám pošleme

Zľavový kupón - 3 %

na Váš jednorázový nákup v e-shopu!

  • Zadaním e-mailu potvrdzujem zaradenie do zasielanie noviniek.