BROOKS Cambium C19 All Weather

Vyrobené v Anglicku

Nová rada BROOKS Cambium All Weather prináša odolné a pohodlné sedlo, ktoré ponúka rovnaký dizajn ako sedlá rady Brooks Cambium. Vrchná nepremokavá vrstva z nylonu zaručuje bezchybný výkon v akýchkoľvek podmienkach a preto nebudete mať strach nechať sedlo stáť na daždi či v snehu.  Viac

Katalogové číslo: Callweather19
110,00 € vrátane DPH
Skladom

Popis

BROOKS Cambium C19 All Weather - do každého počasia

Idea, ktorá stála za zrodom tohto sedla, výrazne vybočuje z rady špičkových kožených sediel Brooks, je túžba po sedle, ktoré by prinášalo kvality spojené so značkou Brooks, teda dlhú životnosť, maximálne pohodlie, kvalitné materiály, ale to všetko skombinované v sedle, u ktorého nebudete musieť mať strach ho nechať stáť na daždi či v snehu. A táto idea bola prevtelenie práve do radu Cambium All Weather. Cambium je sedlo, na ktoré čakali mnohí Brooks fanušikovia, ktorí každý deň dochádzajú do práce a nechávajú stáť bicykle cez deň vonku. Horskí cyklisti púšťajúcí sa do klimaticky náročných terénov, kde blato a voda sú prítomné takmer každú minútu. Poštári ktorí križujú mesto deň za dňom nech svieti slnko, alebo padajú traktory.
 

Sedlá rady Cambium All Weather sú vyrobené z prírodného vulkanizovaného kaučuku s vrchnou, nepremokavou vrstvou z nylonu, vďaka ktorému je sedlo odolné proti otreniu. Zo spodnej časti je tzv. nos a vylepšená zadná doštička z tvrdeného plastu vystuženého sklenenými vláknami. Sedlo disponuje očkami na zavesenie sedlovej brašny, brašny na náradie, alebo iného príslušenstva.

Cambium C19 All Weather je sedlo určené pre jazdenie so vzpriamenou polohou tela s uhlom 90° a svoje využitie nájde tak pri dochádzaní v meste, ako aj pri menej náročných výletoch.

  • jazdná pozícia: 90°
  • dĺžka: 275 mm
  • šírka: 184 mm
  • hmotnosť: 490 g
  • rám: oceľ
  • odolné, eloxované nity
  • očká na zavesenie brašny

 

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk

Podobné produkty